Youtube Bazı Kanalları Kapatmaya Başladı!

0 80

Youtube Bazı Kanalları Kapatmaya Başladı! 

Telif ihlalleri konusunda kendini güncelleyen Youtube, özellikle insanların beklentilerine cevap verebilmek adına bazı çalışmaları sürdürmeye devam ediyor. Yeni bir karar yayınlayan Youtube, bu karara göre 90 gün içerisinde 3 telif ihlali alan kanalları doğrudan kapatacak. Aslında bununla ilgili daha önceden de bir düzenleme vardı ama Youtube bu konuda biraz daha adil olmaya çalışıyor gibi.  

ABD merkezli bir şirket olan Youtube, güncel olarak kendine has bir servis çalışması sunuyor ve bu çalışmaya göre ön plana çıkarılan düzenlemeler var. Yayıncıları bizzat yakından ilgilendiren bu yeni karara göre kişisel beklentileri rahatlıkla kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Businnes Insider tarafından verilen haberlere göre telifler konusunda yeni kurallar var ve bu kurallar daha da katılaşıyor.  İhtarlarla ilgili olarak yapılan düzenlemeler herkesi doğrudan etkiliyor gibi görünüyor.  

- Advertisement -

Bu yüzden ihtarlara uyulmaması ile ilgili olarak düzenlemeler ve çözümler kendine has olarak ön plana çıkarılmış olacak diyebiliriz. Politika bazlı olarak yürüyen ve yenilikçi bir yaklaşımda ön plana çıkarılan bu çözümleri rahatlıkla takip edebilirsiniz.  

Yeni Telif Politikası Yayında! 

Youtube git gide kuralları katılaşmaya çalışıyor. Telif ihlalleri konusunda isteklerini tamamen değişken bir dilde yenileyen Youtube, ihlal uyarısı konusunda da çalışmalarını sürdürecek gibi görünüyor. İki hafta boyunca herhangi bir ihlal karşısında video yüklemeyi kapatan Youtube, bu süreçte karşı şikayet ve savunma hakkını dinleyecek. Bir kanala 90 gün içerisinde 3. Kere telif atılırsa o durum çözülecek ve kanal kapatılacak. YOUTUBE üzerinden tamamen kaldırılacak olan bu kanal için söz konusu videolar kaldırılsa bile uyarılar sayılmaya devam edecek. Bu yüzden en etkili çözümler ihlal almamak ve özgün olarak çalışmak oluyor.  

Telif yasasına göre kendini güncelleyen ve teliflerle ilgili sıkıntıları çözmeye giden Youtube, kendine has bir dilde çözümleri ortaya çıkarıyor ve çok daha hızlı bir şekilde yürümeye başlamamızı sağlıyor. Bu yüzden özgün kanalların kendini daha da dikkatli bir şekilde götürmesi gerekiyor. İnsanların seyredeceği bir içeriği sunmak ve bu sunumlara göre kendilerine has bir düzenleme getirmek, herkes için önemli bir yapıda ilerliyor aslında.   

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort