Yerçekimini Altüst Eden Buluş Türkiye’de

0 10

Tasarımın ve büyünün bir araya getirilerek, insanı tasarım ötesinde bir teknolojiyle karşılaştıran Flyte teknolojisi, Türkiye’de ilk defa Eren Güney tarafından, dekorasyon meraklıları için tanıtılıyor. Manyetik levitasyon LED ışık ile birleştiğinde, çevrenizde yüzen ampuller, saksılar ve hayal eforunuzun alamayacağı kadar değişik konseptlerle, dekorasyon mahsulü yaptırmanız muhtemel oluyor.

Konutunuzda ya da büronuzda davetlilerinizi afallatacağınız mükemmel konseptlerle hazırlanan havada yüzen nesneler, minimal tasarımı ve manyetik sihri birleştiren büyülü teknoloji Flyte ile, her konut ve büroda, muhteşem bir dekorasyon ve tasarım armağanı olarak kullanılabilir.

Ülkemizde ilk kez Eren Güney tarafından kullanılan ve ülkemizde ilk ve tek olan yüzen teknoloji Flyte, özel tasarımlara da sahip. 2 cm’den 20 cm yükseklik yanında 50 gr’dan 15 kilogram ağırlığa kadar özel mahsul planladıklarını söyleyen Eren Güney, ampul koleksiyonlarında Nikola, Manhattan, Royal ve Buckminster olmak üzere 4 değişik ampul modeli olduğunu vurguluyor.

- Advertisement -

Yerçekimi kaidelerinin altüst olduğu kablosuz mahsuller, son zamanların en çok konuşulan dekorasyon tarzları arasında yer alırken; kablosuz teknoloji ve manyetik levitasyon sayesinde göz akdikeni mahsuller ve donakaltan projeler yanında bir hayli mahsul planlanabiliyor. Sanatın, teknolojinin ve hayal gücünün bir araya getirildiği ikonik mahsuller, çağımızın dekorasyon kavrayışına da yeni bir stil katıyor.

Havada yüzen mahsuller, bulunduğu civara tertemiz bir hava katarken, yerçekimine alan okumanın verdiği hazzı yaşamak ise muazzam oluyor. Flyte, manyetik levitasyon ve kablosuz elektrik akımı, Türkiye’de ilk kez, genç teşebbüsçü Eren Güney tarafından uygulanıyor.

Birinci sınıf malzemelerin kullanıldığı ve hayal gücünün sanat ve teknolojiyle birleştiği levitasyon teknolojisi, dekorasyon kavrayışının daha da ileri gideceğini gösteriyor. Hayal eforuna hudut koymak istemeyenlerin seçim ettiği ancak her kesimin dikkatini sürükleyen mahsullerin planlandığı tescilli teknoloji için Flyte CEO’su Eren Güney; bu sistemle alakalı teşebbüste bulunmak isteyen bireylerin de işletmeye bayilik müracaatında bulunabileceğini belirtiyor. Kablosuz elektrik akımı ve manyetik levitasyon sisteminin, dekorasyona katacağı havayı herkesin yaşaması gerektiğini korunun genç CEO, yaşama geçirdikleri tasarımlarla, ezber bozmaya devam edeceklerini belirtiyor. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort