Xiaomi Mi 11 Pro özellikleri ayrıntılanıyor: 120W

0 18

Doğruluğu ispatlanmış sızıntılarıyla öğrenilen Weibo hesabı Digital Chat Station, Xiaomi Mi 11 Pro özellikleri için ehemmiyetli bilgiler paylaştı.

Buna göre Mi 11 Pro pili 5000 mAh eforunda olacak. Bu pilin çift hücre biçiminde telefonda yer alacağını iddia eden hesap, böylece Mi 11 Pro pilinin daha uzun ömürlü olacağını iddia ediyor.

Özellikle süratli şarjın 100W üzerine çıkması ile üreticilerin uslu telefonlar için çift hücreli pil çözümüne geçmesi bekleniyor.

- Advertisement -

 

Bunun yanında, Mi 11 Pro modelinde 120W süratli şarj ve 80W yardımı da bulunacak. Snapdragon’un 2021 amiral gemisi harekâtçısı 888 ile gelecek olan modelin 6.81 inç büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde AMOLED bir ekranla gelmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi muhakkak oldu

Mi 11 tanıtımının ardından, Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi için de rivayetler başladı. Telefonun yakın zamanda tanıtılması bekleniyor.

Mi 11 Pro’nun dörtlü kamera montajı ile karşımıza çıkması bekleniyor. Bu kameraların henüz özellikleri muhakkak olmasa da ana sensörün Mi 11 gibi 108 Megapiksel çözünürlüğünde Samsung ISOCELL HM2 olması bekleniyor.

Öbür arka kameraların ise sırasıyla 13 Megapiksel, 5 Megapiksel ve 2 Megapiksel montajı ile geleceği de iddialar arasında. Henüz sızıntı onaylanmasa da yeniden Digital Chat Station, Mi 11 Pro‘nun 12 Şubat tarihinde tanıtılacağını iddia etmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort