Xiaomi mahsulleri için kaç saat çalışmak gerekiyor? Çinli teknoloji devi Xiaomi; telefon, uslu saat, scooter gibi bir hayli değişik alanda harcayıcıların karşısına…

0 12

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi’nin mahsulleri için Türkiye’de kaç saat çalışmak gerektiğini hesapladık. Ardından bu neticeyi, Amerika Birleşik Devletleri ve Hindistan ile mukayeseledik. Karşılaştırılan mahsulleri ve mukayese etme neticelerini videoda bulabilirsiniz.

Xiaomi mahsulleri için yapılan bu mukayese etmede; ilk olarak markanın Redmi Note 8 Pro modeli ele alındı. Ülkemizde de maliyet performans mahsulleri arasında öne çıkan bu telefon için; Türkiye’de minimum fiyatlı bir şahsın 186 saat çalışması gerekiyor. Aynı istatistikte Amerika Birleşik Devletleri‘de netice 32 saat çıkarken, Hindistan‘da ise 1.066 saat çıkıyor.

- Advertisement -

Redmi Note 8 Pro’nun yanı gizeme; Xiaomi Mi 10T, Redmi Note 9, Mi Band 5, Mi Box S gibi mahsuller de aynı biçimde Amerika Birleşik Devletleri, Hindistan ve Türkiye’deki alım eforuna göre mukayese etildi. Bu mahsuller için de hangi ülkede ne kadar çalışmak gerekiyor sualinin yanıtını videoda bulabilirsiniz.

Yaptığımız karşılaştırma hakkındaki düşüncelerinizi bizimle, yorumlar kısmında paylaşmanızı bekliyoruz.

Xiaomi’den devrim: İşte tamamen kablosuz şarj

Şarj teknolojileri mevzusunda lider şirketler arasında yer alan Xiaomi, Mi Air Charge ismini verdiği yeni teknolojisi ile kullanıcıları geleceğe götürecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort