WhatsApp Mesaj Nasıl Gizli Okunur

Akıllı telefonlar bizi her zaman bağlı ve iletişim halinde tutmak için harikadır, ancak bu her zaman bir lütuf değildir. Telefonlarımızı kapatmak nadiren uygulanabilir bir çözümdür, sadece önemli bir şey ortaya çıkarsa diye, ama gerçekten herkesin sürekli gözetiminde ve çağrısında olmamız beklenebilir mi?

WhatsApp mesajları, bu dijital çağda ne yaptığımızı veya telefonlarımıza geldiklerinde nasıl hissettiğimizi hesaba katmayan birçok modern izinsiz girişten sadece biridir. Bazen cevaplamadan önce söylemek istediklerimizi düşünmek isteriz, ancak hemen cevap vermeyerek kaba görünmeyiz. Ama okuduğumuzu bildiklerini biliyoruz.

Ve buradaki sorun da bu: WhatsApp, birisinin mesajınızı okuduğunu anlamayı çok kolaylaştırıyor. Mesajı gönderirken kullanışlıdır, ancak tam tersi olduğunda daha az hoş karşılanır. Yorganın altına saklanıp hiç olmamış gibi davranamazsınız.

Peki, WhatsApp’taki mesajını okuduğunuzda birisi nasıl anlar? En bariz yol, her WhatsApp mesajının sonunda görüntülenen tik sembolleridir.

Sorunları daha da kötüleştirmek için, herhangi bir mesajı seçebilir ve mesajın tam olarak ne zaman teslim edildiğini ve ne zaman okunduğunu görmek için üç nokta simgesine ve ardından Bilgi’ye dokunabilirsiniz.

İşte bu sorunlardan bazılarının üstesinden nasıl gelineceği hakkında aşağıda bilgiler yer almakta.

WhatsApp okundu bilgileri nasıl kapatılır

WhatsApp’ın sistemini resmi yolla  sinsice dolaşabilirsiniz.

Resmi yol, kimsenin mesajlarını ne zaman okuduğunuzu bilmesini istemiyorsanız en iyisidir, ancak mesajlarınızı ne zaman okuduklarını da söyleyemeyeceğinizi kabul etmeniz gerekir.

WhatsApp okundu bilgilerini devre dışı bırakmanın resmi yolu

WhatsApp’ı başlatın, sağ üstteki üç nokta simgesine dokunun, ardından Ayarlar’ı seçin.

Hesap> Gizlilik’i seçin. Aşağı kaydırın ve Okundu bilgisi seçeneğini kapatın.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort