Webmaster Bloglarından En Kalitelisi

0 13

Webmaster bloğu denilince aklıma ilk gelen site veomer.com diyebilirim. Aslında 2. Bir site de gelmiyor ya her neyse 😊

www.veomer.com webmaster bloğunu yaklaşık 3 senedir takip ediyorum. Ayda yılda 1 makale paylaşsa da yazarı ben oldukça seviyorum kendilerini. Günümüz dünyasında artık bildiklerini paylaşan, daha doğrusu ücretsiz ve akıcı bir şekilde açık açık paylaşan kaldı mı diye soracak olursanız, maalesef… Bunun için böyle paylaşımcı arkadaşların önünü açmalıyız diye düşünüyorum. Tabi benim kişisel fikrim sonuçta.

Ömer Faruk Öztürk olan web site sahibi r10.net’den yakinen tanıyorum. Kendileri oldukça paylaşımcı ve yardımseverdir. İlk Google Adsense açmamda ve news kaydında bana oldukça yardımları dokunmuştu. Dediğim gibi yaklaşık 3 senedir internet ortamından tanımış olsam bile benim büyüğüm ve saygı duyduğum sayılı insanlardandır kendileri.

- Advertisement -

Seo, yazılım gibi konularda bir sorunum olduğu zaman hemen mail atarak ulaşabiliyorum. Bu yazıyı da ona senelerdir yardımlarından dolayı bir teşekkür anlamında yazıyorum. Umarım veomer.com webmaster bloğunda bana ve benim gibi bilgiyi paylaşmayı, araştırmayı seven insanlara yeni makalelerini esirgemez.

Bu arada kendisi güzel bir kripto para uzmanıdır. Tabi yatırım tavsiyesi asla verdiğini duymadım ama kendisini bir gün canlı yayınında “bitcoinin geleceği hakkında” konuşmasından anlamıştım bitcoinin artacağını. Ve o günden bu güne nerdeyse 800 kat arttırdı fiyatını. Yani dediğim gibi kimseye herhangi bir yatırım tavsiyesi vermez sadece uzak kalmanız gereken fikirlerden bahseder en fazla…

Veomer.com bir webmaster blogu olduğunu tekrar belirtmek isterim. Webmaster Blogu internet ortamında web sitelerinin yönetimi ve optimizasyonunu bilen insanların kurduğu ortamlardır. Ömer hocamızın bloğu da bunların başında yer almaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort