Web Tasarımcıları da Kredi Kartı Kabul Edebilecek

0 11

Serbest çalışan web tasarımcılarının en büyük sorunu olan “sadece nakit kabul edebilme”, ye çözüm

Artık Serbest Çalışan Web Tasarımcıları da Kredi Kartı Kabul Edebiliyor

Serbest çalışan web tasarımcılarının en büyük sorunu olan “sadece nakit kabul edebilme”, Ödeal İşyerim uygulamasıyla tarih oluyor. Cep telefonlarını birer POS cihazına çevirerek, cep telefonları üzerinden kredi kartı tahsilatı yapabilme imkanı sunan “Ödeal İşyerim” web tasarımcılarına çözüm sunuyor.

Cep telefonlarını birer POS cihazına dönüştüren “Ödeal İşyerim” uygulaması serbest çalışan web tasarımcılarının hizmet bedellerini kredi kartı ile tahsil edememe sıkıntılarına son veriyor. Verdikleri hizmetin bedelini cep telefonları ile müşterilerinin kredi kartından tahsil edebilen web tasarımcıları, diledikleri taktirde “Ödeal İşyerim”e düzenli ödeme talimatı vererek, haftalık ya da aylık periyotlarda düzenli tahsilat alma imkanına da kavuşuyor. 

- Advertisement -

Web tasarımcıları böylelikle, tasarım ve hizmet bedellerini nakit olarak vermek istememeleri nedeniyle kaybettikleri müşterilerine hizmet vermeye devam edebiliyorlar. 

Ödeal İşyerim Nasıl Kullanılıyor?


Sistemi kullanmak son derece basit, akıllı telefonlardan App Store ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirilen Ödeal İşyerim uygulaması, üyelik başvurusu yapılıp kabulünün hemen ardından kullanılabiliyor. Sabit POS maliyetlerine katlanmak istemeyen işletmeler ve serbest meslek sahipleri için ideal çözüm olan Ödeal İşyerim ile tahsilat basit birkaç adımla yapılabiliyor. Tahsilatı yapabilmek için öncelikle işletme sahibinin uygulama ekranına müşterisinin telefon numarasını ve adını, ürün / hizmet bedelini girmesi gerekiyor. Tüketicinin kredi kartı bilgileri uygulama ekranına OCR veya elle giriş yoluyla tanıtılıyor. Daha sonra çıkan uygulama ekranına müşteri tarafından imza atılarak işlem tamamlanıyor.  

Ödeal İşyerim Uygulaması
Ödeal İşyerim telefon ya da tablet üzerinden başka bir cihaza ihtiyaç duymadan kredi kartı ile ödeme alan mobil tahsilat sistemidir. Ödeal işyerim uygulaması hızlı ve kolay kurulabilen, sabit maliyetleri olmayan bir sistemdir. 
0850 200 00 22 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort