Türkiye’ye Temsilci Atayan Şirketlere Bir Yenisi Daha Eklendi!

0 61

Türkiye’ye Temsilci Atayan Şirketlere Bir Yenisi Daha Eklendi! 

Geçtiğimiz dönemde yasalaşan sosyal medya yasası ile ilgili olarak pek çok platform Türkiye üzerinde temsilci açmaya başlıyor. Temsilci açmayan şirketlerle ilgili olarak yeni revizeler ve güncellemeler getiriliyor diyebiliriz. Youtube, VK, TikTokDailymotion ile ilgili olarak yapılan çalışmalarda özellikle sosyal medya kullanımına ilişkin daha derli toplu bir düzenleme oluştuğunu söyleyebiliriz. En azından mecraların amacı bunu toparlamak adına ülkeye temsilci açmalarını istemek oluyordu. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan tarafından yapılan açıklamalarda, sosyal medya ile ilgili bazı cümleler söylendi.  

Tiktok ardı Dailymotion da ülkemizde aktif olarak içerik üretme konusunda çalışmalarını sürdürecek. Günlük erişimi 1 Milyondan fazla olan yurt dışı kaynaklı sosyal medya platformlarından Dailymotion da temsilcilik atamış durumda. Temsilcilik atamayan şirketlerden de bu konuda atama beklendiğini söyleyen Ulaştırma ve Altayapı Bakan Yardımcısı ÖMER Fatih Sayan, bu süreçlerle ilgili çok fazla detayı da karşımıza çıkarmaya devam ediyor. Henüz temsilci atamayan pek çok platform var ve bunlarla ilgili bazı yeni düzenlemeler de ön plana çıkacak gibi görünüyor.  

- Advertisement -

 

Sosyal Medya Şirketleri Temsilci Atamazsa Ceza! 

Sosyal medya şirketleri şayet temsilci atamazlarsa o zaman ceza alacak. Kademeli olarak ceza alacak olan şirketlerle ilgili olarak yapılacak bazı yapıları ve beklentileri ön plana çıkarmak çok önemli oluyor. Tiktok gibi eğlence odaklı platformların bu konuda güncel bir çalışma yürütmesi demek, sosyal medya şirketleriyle ilgili olarak da bazı süreçleri ön plana çıkarması anlamına geliyor.  

Sosyal ağlardan daha iyi ve daha etkili çözümler bekleyen devlet yetkilileri, en azından yönetim konusunda daha şeffaf bir çalışmanın da olmasını istiyor. Bu anlamda yapılan çalışmalarla ilgili olarak büyük bir projenin yönetimini ön plana çıkaran şirketler adına, geleneksel hizmetleri de kullanmaya başlayabilirsiniz. Sosyal ağlarla ilgili olarak karşımıza çıkarılan bu yeni nesil beklentiler için yakın zamanda bazı gelişmeler yaşanabilir. Yaşanan birtakım yeni sosyal medya gelişmesi için tek yapmanız gereken güncel hizmetleri sitemiz üzerinden takip etmeniz olacaktır. Birbirinden farklı sosyal medya sitelerine hemen erişerek kendinizle ilgili çalışmaları da ön plana çıkarmaya başlayabilirsiniz.  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort