Turkcell BİP Nedir?

0 12

Turkcell BİP Nedir?  

Turkcell, ülkemizin en önemli mobil operatörlerinden birisi olarak kendine has bir yapıda mesajlaşma uygulaması oluşturmuş durumda. Turkcell tarafından ön plana çıkarılan ve çok önemli seçeneklerle ilerleyen Turkcell, en azından hızlı bir iletişimin kapısını açıyor. Bunu da kendine has iletişim yöntemi olarak sağlıyor. BiP olarak hizmet veren Turkcell, bu alanda daha etkili ve daha hızlı bir yapıda mesajlaşma uygulaması üzerinde ilerliyor. Yani bildiğiniz WhatsApp gibi ama Turkcell tarafından yapılan versiyonu. Kendine has paketleri de var. Örneğin Turkcell üyeleri arasında ücretsiz olarak mesajlaşma yapabiliyorsunuz. Bu ve benzeri şekillerde bu uygulamayı kullanabilir ve en azından kendinizle ilgili beklentilerinizi buraya yansıtabilirsiniz.  

Turkcell BİP konusu ile ilgili özellikle sürekli yeni reklamlarda kendinden bahsediyor. Bu yüzden reklamlarla dahi desteklenen bu mesajlaşma uygulamasını hemen kullanabilir ve kendinizle ilgili bütün güncel seçenekleri buradan inceleyebilirsiniz. Bizim önerimiz bu konuda biraz daha araştırma yapmanız üzerine olacaktır. Sosyal mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan Turkcell Bip, kendi içinde kaçırılmaz bir kalite beklentisi ile hepimizi mutlu ediyor ve bu süreçleri de gayet etkili şekilde kullanmaya başlıyorsunuz. Bireysel bir hizmet ve etkili bir çalışma sayesinde yerel bir operatörün yerel bir uygulamasını kullanmış oluyorsunuz.  

- Advertisement -

Turkcell BİP Güvenli Mi? 

Turkcell CEO’su tarafından yapılan açıklamalara göre son 24 saatte 1 milyondan fazla kişi bu uygulamayı indirmiş ve sohbetini buradan sürdürmeye karar vermiş. Bu durum pek çok kişi için yeni bir sorun teşkil ediyor gibi görünse de zaman içerisinde alışılacağını da söyleyebiliriz. Birçok kişi WhatsApp tarafından yapılan kullanıcı sözleşmesi değişikliğinden sonra bu işlerle ilgili de akla gelen pek çok şeyi toparlamış oluyor.  

Ortalama 42 Milyon takipçiye sahip olan Elon MuskSignal uygulamasını tavsiye ettikten sonra insanlar WhatsApp kullanımını durdurmak için elinden geleni yaptı ve alternatif uygulama arayışına girdi. Selçuk Bayraktar tarafından yapılan açıklamaya göre BiPTelegram ve Signal kullanılıyor. Bu yüzden bu uygulamaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ama yine de kendi araştırmalarınızı kendiniz yapın ve ona göre bir seçeneğe erişmeye başlayın.  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort