Türk mühendisten yerli ve ulusal sosyal iletileşme uygulaması

0 20

Elektrik Elektronik Yüksek Mühendisi Nihat Cindioğlu’nun, 4 dostuyla birlikte 4 sene evvel geliştirdiği tamamen yerli ve ulusal olan sosyal iletileşme uygulaması Kamapp, App Store, Play Store, Google Store gibi elektrik civarlardan yüklenebiliyor.

Son günlerde öteki sosyal iletileşme ağlarının aldığı saklılık siyaseti dolayısıyla bir hayli insan bilgilerini teminata almak için harekete geçti. Geliştirilen Kamapp programı, Watsapp’a seçenek olma yolunda ilerliyor. Yurttaşın bilgilerinin tamamen güvende olduğunu ve asla başka bir işletmeyle paylaşılmadığını ifade eden Elektrik Elektronik Yüksek Mühendisi Nihat Cindioğlu, her geçen gün kendilerini geliştirdiklerini ve tamamen yerli ve ulusal olduklarının altını çizdi.

“Tek emelimiz yerli ve ulusal olmak”
Elektrik Elektronik Yüksek Mühendisi Nihat Cindioğlu tek emellerinin yerli ve ulusallık olduğunu belirterek, “Kamapp Mesengeri, 4 sene evvel 4 dostumla birlikte geliştirmeye çalıştık. Tek emelimiz yerli ve ulusal olmak. Dışa bağımlılığın kesilmesi ve Data’ların Türkiye’de olması, 4 senelik bu süreçte bugün dostlarımızla tekerrür bir araya gelip yeni aktüellemelerle kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Web tarafı hazırlandı, Android olarak ta operasyonlarımız hazır. Yalnızca ufak minik kusurlarımız oluşmaktadır. Bunu gün geçtikçe geliştirmeye çalışıyoruz” dedi.

- Advertisement -

“Öteki sosyal iletileşme ağlarındaki tam özellikler var”
Cindioğlu öteki sosyal iletileşme ağlarındaki özelliklerin çoğunun Kamapp’tada olduğunu ifade ederek, “Kamapp Mesenger sosyal iletileşme uygulaması olup anlık mesaj videolu görüşme, görüntülü görüşme veya ses yollama, konum paylaşma gibi tam özellikler vardır” biçiminde konuştu.

“Bilgilerimiz tamamen güvende olacak”
Saklı bilgilerin tamamen güvende olacağının altını çizen Cindioğlu, “Bu kayıtların tamamı Türkiye Cumhuriyeti’nde kayıt altına alınmaktadır. Kamapp Mesenger bizim yerli yazılımımız olduğu için dışa bağımlılığımızı kesiyoruz. Buda başka insanların eline geçmemesi daha güvende olmamızı sağlayacak. Yerli ve ulusal olmamız dışarıya bağlı olmamızın delilidir. Saklılık kontratında her şeyi ile tehlikesiz ve şifrelenmiştir. Tamamıyla Datalar Türkiye’de kaldığı için öteki şirketlerle paylaşılmamaktır. Güvenlik sarihimiz netlikle yoktur.

“100 bini geçtik”
Öteki sosyal ağların aldığı saklılığı paylaşma kararı sonrası Kamapp uygulamasının 100 binlere eriştiğinin altını çizen Cindioğlu, “Öteki iletileşme uygulamalarının saklı bilgileri paylaşma kararı sonrası bizim Kamapp indirme rakamlarımız gün geçtikçe çoğalmaktadır. 100 bini geçmeye başladık” diye konuştu.

Lider Olgun – Resul Yanbul

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort