Ttnet’in Hız Testlerinden Kullanıcılar Memnun Mu?

0 34

TTNET’in internet hızını ölçmeyi ve TTNET internet kullanıcılarının memnun olup olmadığını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İnternet hızınızı ölçebileceğiniz Online Internet geschwindigkeitstest ya da diğer adı Online Internet ping-meter testi ile sitemiz size istediğiniz hizmeti sunar. Güvenilir ve doğru ağ bağlantısı hızınızı ölçmek için bizi tercih edebilirsiniz. Sitemiz internetinize ve ağ bağlantınıza herhangi bir zarar vermeden size internet hızınızı gösteren bir tablo hazırlar.

İnternet Hızı

Türk Telekom (TTNET) yaptığı test sonuçları ile internet bağlantılarının tüm mobil operatör sunucularının açıkladığı 3G bağlantı hızlarından 3 kat daha hızlı olduğunu iddia ediyor. Peki, bu doğru mu? Ya da internet ağ bağlantısı hızınız size sunulan sözleşmedekiler ile aynı mı? Bu teorileri test etmek için sitemizde sunulan Online Internet ping-meter testi ya da diğer adı ile Online Internet ping-test uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu testler sonucunda internet ağ bağlantı hızınız kolay ve zahmetsiz bir şekilde anlayabileceğiniz doğru ve güvenilir veriler ile size sunulur.

Evinizde birden fazla cihazdan aynı internet ağına bağlanıyorsanız internet ağ bağlantısı hızınız düşebilir. Yavaşlama sebebiniz aynı zamanda bağlanmak istediğiniz sitenin durumuyla da alakalı olabilir. Modeme olan uzaklığınız da internet ağ bağlantı hızınızı değiştiren sebeplerden bir tanesidir. Öncelikle hızınızın yavaşlama sebebini bulmaya çalışın. Bu sırada internet hızınızın yavaşlayıp yavaşlamadığını öğrenmek için internet sitemize girip ping-test ( ping-meter ) uygulaması ile merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken sayfanın ortasında bulunan Start butonuna basıp Online Internet geschwindigkeitstest uygulamasının işlerini yapmasına izin vermek. Kısa bir süre içerisinde sonuçlarınız ekranda belirecektir. Sitemizin İnternet ağ bağlantısı hız ölçümleri sizler için özenle ve düzenle hazırlanmış yapıdadır ve sizleri asla mağdur etmez. Sizin için en doğru verileri ve sonuçları sunar.

Sonuçlarınız doğrultusunda dilerseniz internet paketinizi değiştirebilir, isterseniz internet bağlantınızın bağlı olduğu moderatör ile iletişime geçebilirsiniz. Uyguladığınız Online Internet ping-test sonucunda çıkan internet hız büyüklüğünüzü değiştirmek istiyorsanız sizin için bir farklı çözüm yolu da sinyal güçlendirici cihazlar kullanmak olabilir.

- Advertisement -

Hizmetler

Sitemizde Online Internet geschwindigkeitstest ya da öteki ismi ile Online Internet ping-meter uygulayarak internet ağ bağlantısı hızınızı güvenle test edebilirsiniz. Sitemize girişinizde hemen 4 farklı kutucuk göze çarpar. Bunlar ping-test ya da ping-meter sonuçlarınız olacak. 1. kutucuk olan Heunterladen, indirme hızınızı Mbps cinsinden gösterir. 2. kutucuk olan Hochladen ise yükleme hızınızı Mbps cinsinden gösterir. 3. kutucuk olan Ping-zeit ise bir ping-meter ya da ping-test adıyla geçer ve pinginizi milisaniye cinsinden ölçer. 4. ve sonuncu kutucuk ile ise internet değişiminizi yeniden milisaniye cinsinden ölçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon No: +49 2721 51 60

Adres: Bamenohler Street 211, 57413 Finnentrop, Germany

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort