Trabzon’un çocuğu diye anılan oyuncu Trabzonspor’u zor durumda bırakmıştı! Şimdi ise…

Trabzonspor’un tazminat ödemek zorunda kaldığı Özer Hurmacı, transfer döneminde kulüpsüz kaldı.

2018 yılında Trabzonspor ile anlaşma sağlayamayan Özer Hurmacı tazminat talebinden geri adım atmayarak bordo mavili takımın lisans almasına engel olan durumda başrol oynamıştı.

Trabzonspor’un da sert bir açıklama yayınlayarak tepkide bulunduğu Özer Hurmacı’ya 5 milyon 351 bin liralık tazminat tek seferde ödenmişti.

Bordo mavili takım yapılan ödeme sonrası Trabzonspor rahat bir nefes almıştı.

Özer Hurmacı’dan Trabzonspor açıklaması – Son Dakika Spor Haberleri

TRABZONSPOR’DAN YAPILAN AÇIKLAMADA ŞU İFADELERE YER VERİLMİŞTİ;

“Futbolcunun tazminat talebi, yönetim kurulumuz tarafından kulübümüzün içinde bulunduğu ekonomik tabloya uygun bir planlama dahilinde ivedilikle çözülmeye çalışılmıştır. Ancak uzlaşı adına yapılan tüm girişimler ‘Trabzon’un çocuğu’ diye anılan Özer Hurmacı tarafından karşılıksız bırakılmıştır. Trabzonlu olmamasına rağmen, kulübümüzden ayrılırken içeride bulunan 1 milyon 500 bin liralık alacağını ‘bir telefon görüşmesiyle’’ taksitlendiren ve TFF’ye başvurmayan Uğur Demirok’un örnek davranışından hareket eden yönetim kurulumuz, aynı talebi Özer Hurmacı’ya da iletmiştir. Ancak ‘Trabzon’un çocuğu’ diye anılan oyuncu, indirim taleplerimizi reddetmiş, taksitlendirme yönünde yaptığımız pek çok uzlaşma girişimlerimize olumsuz yanıt vermiş ve hatta tazminat bedelini TFF’deki kayıtlara ‘Trabzonspor’un lisans almasına engel borç’ olarak da işleterek, bu eylemiyle kulüp lisansı almamızı da engellemiştir. Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak gerek kendi dönemimizde gerekse daha önceki dönemlerden günümüze yansıyan sorunların çözümü için iyi niyet, samimiyet ve dürüstlük ilkeleriyle hareket ettiğimizi bir kez daha vurgulamak isteriz. Bu anlamda; kulübümüzün tüm iyi niyetli girişimlerine olumsuz yanıt veren, ‘Trabzon’un çocuğu’ olarak bilinen Özer Hurmacı’ya kulüp lisansı alabilmemiz için ödememiz gereken 5 milyon 351 bin liralık tazminatın tek seferde ödendiğini kamuoyunun bilgisine sunarız.”

TRABZONSPOR SONRASI TUTUNAMADI…

Trabzonspor sonrası Akhisarspor, Osmanlıspor, BB Erzurumspor, Sivasspor ve Bursaspor formaları giyen 34 yaşındaki Özer Hurmacı beklentilerin altında kalmıştı.

Son olarak TFF 1.Lig ekiplerinden Bursaspor’un formasını terleten Özer Hurmacı, Bursaspor’dan beklediği haberi alamadı ve sözleşmesi uzatılmadı.

Bursaspor ile 45 karşılaşmada görev alan Hurmacı, takımına 6 gol 4 asistlik katkı sağladı.

Bursaspor oyuncularından Özer Hurmacı’ya büyük tepki!

KULÜPSÜZ KALDI!

Transfer döneminde ismi TFF 2.Lig ekipleriyle anılan Özer Hurmacı hiçbir takım ile anlaşma sağlayamayınca kulüpsüz kaldı.

34 yaşındaki tecrübeli futbolcunun aktif futbol kariyerine devam edip etmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

61saat

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort