Trabzonspor’dan son dakika açıklaması! O iddialar resmen yalanlandı

Trabzonspor resmi açıklama ile son günlerde sosyal medyada yer alan haberleri yalanladı.

Trabzonspor son günlerde ‘Kemençe’nin Rüyası’ filmi için sosyal medyada yer alan iddiaları yaptığı resmi açıklama ile yalanladı.

“Son günlerde sosyal medyada yer alan gerçek dışı bazı haberlere alakalı olarak aşağıdaki açıklamanın yapılması gereği hasıl olmuştur.

1- Kulübümüz, hiçbir kişi veya şirketler herhangi bir PR anlaşması yapmamıştır. Halka açık bir yapı olmamız dolayısı ile yapılabilecek bu tarz önemli anlaşmalar SPK’nın ilgili mevzuat kapsamında kamuoyu ile paylaşılmaktadır.

2- Bahsi geçen PR şirketi ile Başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu’nun ne şahsi ne de şirketlerinin hiçbir şekilde ticari ve özel ilişkisi söz konusu değildir.

3- Hiçbir PR şirketinin elemanının kulübümüzde görevli olarak çalışması söz konusu değildir.

4- Sezon başı yaptığımız iletişim çalışmaları kapsamıda hazırlatılan ‘’Kemençe’nin Rüyası’’ filmi, iddia edildi gibi 400 bin TL’ye yönetim kurulu üyemizi ortak olduğu bir şirkete değil, dışarıdan bağımsız bir prodüksiyon şirketine, 184.870 TL karşılığında yaptırılmış olup, faturalar ve ilgili diğer belgeler kulübümüz yasal kayıtlarında mevcuttur.

Şampiyonluk mücadelesi verdiğimiz bir süreçte, takımımızın ve camiamızın motivasyonunu bozabilecek bu tarz gerçek dışı haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Saygılarımızla…”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort