Trabzon Barosu’nda Sibel Suiçmez güven tazeledi!

Trabzon Barosu’nda bugün yapılan oylamanın sonucu belli oldu. Mevcut başkan Sibel Suiçmez tekrar başkan seçildi.

Trabzon Barosu’nda seçim heyecanı yaşandı. Mevcut başkan Sibel Suiçmez ve Mahmut Yazıcı başkanlık için yarıştı.

Yapılan oylama sonucunda mevcut başkan Sibel Suiçmez tekrar başkan seçildi.

RESMİ RAKAMLAR AÇIKLANDI
Trabzon Barosu seçimlerine 627 oy kullanılırken 601 oy geçerli sayıldı. 26 oy geçersiz olarak belirlenirken Sibel Suiçmez 374, Mahmut Yazıcı ise 231 oy aldı.

SİBEL SUİÇMEZ, ”HUKUK VE DEMOKRASİ KAZANDI”
Kazandığı seçim sonrasında açıklamalarda bulunan Sibel Suiçmez, “Bir tarih daha yazdı Trabzon Barosu. Kendimi Trabzon Barosu avukatlarının iradesine emanet ediyorum. Onlar emanetin gereğini yerine getirdiler. Hepsine çok çok teşekkür ediyorum. Ancak bir önceki dönemde birlikte çalıştığımız hizmet ettiğimiz yönetim kurulu üyelerimize diğer kurul üyelerimize ve baro çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Trabzon’da hukuk ve demokrasi kazanmıştır. Siz kazanacaksınız dedim Trabzon Barosu’nun saygıdeğer delegeleri gereğini yaptılar. Bu başarı dün olduğu gibi bugün de onlara aittir. Sorumluluğumuz arttı bu dönemde. Eksikliklerimiz gidererek hataları telafi ederek daha büyük başarıları tüm çalışanlarımızla birlikte yapacağız” dedi.

SUİÇMEZ’İN LİSTESİ:
Abdullah Erata, Ramazan Murat Kudu, Turgay Alemdaroğlu, Duygu Keleş Aydın, Mehmet Özcan Arslantürk, Berrak Pınar Alioğlu, Nihan Göktürk, Emrah Aslan, Remzi Başkan, Gözde Çavdar.

61SAAT

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort