Titreşimlerle paklik yapan Roborock S7 Robot Vacuum tanıtıldı

0 23

Konut paklik robotları kategorisinde ehemmiyetli bir hisseye sahip olan Xiaomi, yatırım yaptığı Roborock ile de aynı kategoride faaliyet gösteriyor. CES 2021 fuarında Roborock S7 Robot Vacuum paklik robotu tanıtıldı.

 

Roborock S7 Robot Vacuum özellikleri ve maliyeti

 

Roborock S7 Robot Vacuum paklik robotu kuru ve ıslak arınmayı bir arada sunuyor. Toz muhafazası 470ml iken su tankı da 300ml alabiliyor. Evvelki jenerasyona göre kameraları olmayan süpürge LiDAR sensörü ile haritalama yapıyor.

- Advertisement -

2500Pa emiş eforu olan süpürge 50Hz frekansında dakikada 3000 titreşim yayabiliyor. Böylece yapışmış veya güçlü lekelerin tabandan dağılmasını ve mopun tesirli paklik yapmasını sağlıyor. Ayrıca ıslak mop halı üzerindeyken kendisini yukarıya sürüklüyor ve halıyı nemlendirmiyor. Böylece mopu çıkarıp takma tasayı ortadan kalkıyor ve devamlı takılı halde paklik yapıyor.

Yeni kauçuk fırçalar halı üzerinde tozu daha tesirli biçimde tutabiliyor. 5200mAh kapasiteli pil ile 3 saate kadar kullanım süresi sunan süpürge işi bittiğinde istasyona dönerken yerden 5mm yükseliyor ve tozların yere düşmesini yasaklıyor. Suskun mod hem motorun dönüşünü hem de su boşaltımını eksiltiyor.

Roborock S7 Robot Vacuum ıslak-kuru robot süpürge 649$ maliyet yaftayı ile Mart ayında piyasada olacak. Roborock ayrıca birikmiş tozları otomatik olarak kendi haznesine alabilen özel bir istasyonu da piyasaya sürecek.

https://www.gizmochina.com/2021/01/12/roborock-s7-robot-vacuum-goes-official-with-2500pa-suction-and-sonic-mopping-for-649/ Yorum Yaz Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın. Bu haberi, mobil uygulamamızı kullanarak indirip,
istediğiniz zaman çevrim dışı dahi okuyabilirsiniz:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort