TikTok’un Android TV Uygulaması, Rakamsız Meseleyle Beraber Yayınlandı

0 13

Bir müddet evvel sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, son senelerin en popüler sosyal medya platformu TikTok’un Samsung’un uslu televizyonlarına geleceğinden bahsetmiştik. Bu defaysa tüm uslu televizyon kullanan harcayıcıları ilgilendiren bir haberle karşınızdayız. TikTok geliştiricileri, uygulamanın özel bir versiyonunu oluşturarak, bu uygulamanın Android TV’lerde çalışmasını sağladılar. Ancak uygulama, şu an için oldukça meseleli gibi görünüyor.

Samsung’un uslu televizyonlarına gelen TikTok uygulaması, videolara ve kategorilere basitlikle erişilmesini sağlıyordu. Android TV için geliştirilen TikTok uygulamasına baktığımızda da eş şeyler görüyoruz. Kullanıcılar, ekranın ortasında videoları izlerken, ekranın alt kısmından da içerik kategorisi tercihleri yapabilecekler. Ayrıca kullanıcılar, bu uygulamada hem kendi hem de başkalarının profillerini araştırabilecekler.

Uygulama, şu an için pek çok bölgede kullanılamıyor

TikTok Android TV

TikTok geliştiricileri, Android TV için geliştirilen uygulamayı Google Play Store üzerinden yayınlamış gidişattalar. Ancak uygulamanın irtibatı, Türkiye’de çalışmıyor. Öteki ülkelerde de eş haberler kazançken, uygulamanın görüntülenebildiği ülkelerdeki kullanıcılar ise yükleme sırasında yanılgılarla karşılaştıklarını beyan ediyorlar. Bazı kullanıcılar ise yükleme harekâtından sonra hesaplarına giriş yapmaya çalıştıklarında yanılgı aldıklarını söylüyorlar.

Şayet uygulamayı Android TV tabanlı televizyonunuzda kullanmak isterseniz, burada bulunan iletişimi kullanabilirsiniz. Ancak az evvel de belirtmiş olduğumuz gibi, alakalı irtibat şimdilik çalışmıyor. TikTok, yaşanan meselelerle alakalı bir açıklama yapmadı ancak meselelerin farkında olduğunu düşünmekteyiz. Android TV kullanıcıları, büyük bir olasılıkla birkaç saat içerisinde, TikTok’u meselesizce kullanabilecekler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort