Teknoloji markasından karne ve yarıyıl tatili kampanyaları

0 15

Sabancı Holding iştiraklerinden Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi Teknosa, yarıyıl tatili yarıyılında talebeleri mutlu edecek teknoloji mahsullerine özel kampanyalar tertip ediyor. Teknosa mağazalarında ve Teknosa.com’da geçerli kampanya kapsamında talebelerin bu yarıyılda hem eğitimlerine takviye olacak hem de tatilin tadını çıkarmalarını sağlayacak notebooklardan tabletlere, gaming mahsullerinden aksesuarlara kadar en sevinçli mahsul kategorilerinde indirimler, harcayıcı kredisi, kredi kartına peşin maliyetine taksit gibi değişik ödeme alternatifleri ile sunuluyor.

19-31 Ocak tarihleri arasında geçerli kampanyada talebelerin tatili yeni ve dijital tecrübelerle zenginleştirmelerine takviyeci olacak gaming aksesuarlarında yüzde 30’a varan, konsol aksesuar alışverişlerinde yüzde 15’e varan indirimler yer alıyor. Reyin severlere sürat katacak Logitech G300S Kablolu Gaming Mouse ise 19-22 Ocak tarihleri arasında 189 TL yerine 169 TL’den satın alınabiliyor.  

- Advertisement -

Cümbüşü, sosyalleşmeyi ve eğitimi bir arada sunan teknolojileri avantajlı maliyetlerle buluşturan Teknosa, tüm Samsung tabletlerde 19 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında Katma Değer Vergisi meblağında indirim uygularken, 16 Şubat tarihine kadar Lenovo Notebook alanlara Office 365 armağan ediyor. Dostlarından ayrı kalan talebelerin en rahat biçimde birbirleriyle konuşmalarını sağlamak içinse Samsung Galaxy Note 10 Lite uslu telefon 4 bin 499 TL indirimli maliyetiyle satışa sunuluyor.

Sömestr süresince sürekli ve süratli alışveriş

Karne armağanlarını ve yarıyıl tatil alışverişlerini Teknosa.com üzerinden yapacaklar, mahsul bilgilerine kadar her mevzuda mağazalarda olduğu gibi uzmanlardan web-chat üzerinden canlı takviye alabiliyor. Ayrıca, Türkiye’de ilk Teknosa’nın sunduğu video-chat hizmeti ile mağazaya gitmeden mağaza tecrübeyi yaşayarak, mahsulü görüp, mağazadaki danışmana bağlanarak birebir bilgi alabiliyor. Teknoloji beğenirler Teknosa.com’dan siparişleri için aynı gün ve ertesi gün süratli teslimat ve yeniden sektörde tek olan vasıtada/otoparkta teslimat seçeneklerinden yararlanabiliyorlar. Alışverişlerini mağazalardan, internetten, mobil platformlardan ya da telefondan 0850 222 55 99 hakikatleştirebiliyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort