Taşıt paylaşımı uygulaması OBHAI, WhatsApp’ta kullanılıyor

0 13

Bangladeş’in yerli taşıt paylaşım işletmeyi OBHAI, WhatsApp’ta vermeye başladığı hizmetiyle eş işletmeler arasında WhatsApp’ın potansiyel verimlerini ve her kesimden kullanıcıların faydalanacağı ulaşım basitliğini ortaya koyan ilk firmalardan olduğunu açıkladı.

- Advertisement -

Verilen bilgiye göre, WhatsApp üzerinden OBHAI G araba, CNG üç tekerlekli taşıt veya OBHAI Express kutu sipariş edilebilir. Yolcular uygulamanın telefon numarasını adres defterlerinde ‘OBHAI WhatsApp’ olarak kaydolabilir. Ardından yalnızca “Merhaba” diye bir ileti yollayarak hizmetlerden faydalanabiliniyor. Bir yolculuk rezervasyonu yaptırmak için soyulan numarayı yazıp “gönder” üzerine tıklamak yeterli.

Startup Kurucusu ve OBHAI Solutions Ltd. Yatırımcısı Anis Ahmed, “WhatsApp OBHAI rezervasyonu bir hayli OBHAI kullanıcısının birkaç tuşa basarak OBHAI Gari, OBHAI CNG ve hatta OBHAI Express hizmetleri almalarını sağlayacak. Uygulama, mevcut OBHAI alıcıları tarafından meselesizce kullanılabilir. Para iadesi arzı, şikayetler, faturalandırma, yolculuk geçmişini gözden geçirme ve teklifler gibi tüm hizmetler uygulamanın çağrı merkezi temsilcileri tarafından birkaç dakika içinde sunulur” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort