SDN büroyu teknoloji alışverişi yaptı: Kim ne aldı? ShiftDelete.Net olarak büro içi videolarına devam ediyoruz. Türkiye’de teknoloji aksesuarı piyasasının…

0 14

Ülkemize de kısa vakit evvel giriş yapan ve galibiyetli mahsulleri ile dikkat toplayan Mcdodo; şarj aleti, powerbank, kulaklık, Type C görüntü dönüştürücüsü gibi bir hayli mahsulü harcayıcılarla buluşturuyor. Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri SDN takımının aksesuar alışverişini yaptığı videomuz ile baş başa vazgeçelim.

Type C Macbook çevirici adaptör

Mcdodo HP-530 kulaklık

20.000 mAh powerbank

- Advertisement -

Wireless standlı kablosuz şarj makineyi

Type C şarj ve data kablosu

4K 60 Hz yardımlı HDMI 2.0 kablosu

SDN takımının Mcdodo ile yaptığı alışveriş sonrasında Furkan Karaca, büroya gelen mahsulleri kimin sipariş verdiğini de hipotez etmeye çalıştı. Aynı zamanda Furkan, gelen mahsulleri kolisinden çıkardı ve mahsuller hakkında bilgi verdi.

Birbirinden değişik kablo tipi ve uygun maliyetiyle dikkat toplayan Mcdodo, çoğu teknoloji satış noktasında bulunabiliyor. 36W yardımlı 1.8 metre Type-C – Lightning şarj ve data kablosu, Gan 65W yüksek süratli 2 adet Type-C ve 1 adet USB-A girişli şarj makineyi, 10 in 1 USB arttırıcı ile 3 in 1 Type-C’den VGA-HDMI-PD arttırıcı gibi galibiyetli mahsuller, kullanıcılar arasında da uzun ömürlü olmasıyla seçim ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort