Samsung’dan 5 yeni Galaxy modeli geliyor 2 Şubat’ta Galaxy M02’yi piyasaya sürecek olan Samsung, Şubat ayında değişik pazarlarda giriş-orta sınıf…

0 28

Samsung, yeni giriş-orta sınıf Galaxy uslu telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Samsung’un fotoğrafı internet sitesinde beş yeni model için yardım sayfaları şimdiden muhtelif bölgelerde yayına girdi.

- Advertisement -

Samsung Hindistan sayfasında artık Galaxy F12 ve Galaxy F62 için yardım sayfalarını kapsıyor ve bu da Flipkart ile işbirliği içinde geliştirildiği zannedilen iki yeni aygıtın yakında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Galaxy A52 5G ise Avustralya sayfasında yayınlanırken, Galaxy M02 ve Galaxy A72 modelleri ise Tayland ve Karayipler bölgesindeki sayfada yayınlandı.

Galaxy F12 ve Galaxy F62 modellerinin yalnızca Hindistan’a özel olması bekleniyor ancak eş özelliklere sahip Galaxy A ve Galaxy M acelesi modellerin değişik pazarlara gelmesi bekleniyor. Samsung’un orta sınıf portföyü, ekonomik etraftaki başkalaşımların amiral gemisi satışlarının eksilmesine neden olduğu için geçen sene daha fazla popülerlik kazandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort