Samsung En İyi Telefonu

Samsung En İyi Telefonu 

Samsung Galaxy Note 20 

Samsung‘ un en iddialı modelleri arasında olan Samsung Galaxy Note 20, akıllı telefon modelleri arasında tasarımı oldukça şıklar arasına girmeyi başardı ve Samsung en iyi telefonu denilince akla ilk gelen modellerden bir tanesidir. 

Galaxy Note 20 ekran özellikleri ise 6.7 İnç full HD plus ekranına sahip. 

En iyi Samsung Telefonlar listemizin en üstünde yer alan Samsung Galaxy Note 20, Samsung‘ un her zaman ki oldukça iyi kamera özelliklerine sahip.  Kamera özellikleri f/1.8 lensli ve çift piksel otomatik odaklamalı 12 mega piksel ana sensöre sahip üçlü bir arka kamera kurulumu ile fotoğraflar ve videolar için Samsung Galaxy Note 20, çok iyi bir seçenek. 

Telefon, 30X Zoom özelliği ile Samsung Galaxy S20 ve Galaxy S20 Plus’a benzerlik sağlıyor. Ön kamera özellikleri ise 10 mega piksellik bir selfie kamerası ile f/2.2 lens aracılığıyla çift pikselli otomatik odaklama sağlayabiliyor. 

Bir diğer özellikleri ise Samsung Galaxy Note 20, 5G, 4G LTE, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, tipi bağlantı noktası gibi birçok bağlantı seçeneği var gibi gözüküyor.  Ayrıca bir ekran içi parmak izi sensörü de bulunmakta. 

Samsung Galaxy Note 20, S Pen desteği de içeriyor. Elle yazılmış notlarınızı bir Word veya PowerPoint dosyasına dönüştürüyor ve bu özelliğiyle ön plana çıkıyor. Ayrıca telefonda Samsung Notes adlı uygulamayla notlarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. 

Bu güzel telefonun fiyatı ise 8,099,09TL 

Samsung Galaxy Note 10 Lite 

Çok dikkat çekici özellikleriyle gelen Samsung Galaxy Note 10 Lite, insanların bir hayli dikkatini çekmiş durumda. 

 Ekranın boyutu 6.7 inç olarak belirlenen bu telefon çözürünrlük olarak ise 1080 X 2400 piksel çözünürlük ile karşımıza çıkıyor. Piksel yoğunluk değeri ise 394 PPi olarak ve ekran gövde oranını da %86.8 belirlenmiştir. 

Samsung Galaxy Note 10 Lite, diğer yeni çıkan birçok akıllı telefon gibi çerçevesiz modeller arasında yer aldığını açıkça görebiliyoruz. Telefonun ön ekranın tamamıyla ekrandan oluşan bir yapıya sahip olduğunu görebiliyoruz. Oldukça geniş bir ekranı vardır. Arka tarafındaysa 3 arka kameraya sahip olduğunu ve yanına da bir flaş ışığı eklenerek kare bir görüntü sağlandığı görülüyor. 

 

Teknik özelliklere gelecek olursak 10 mm üretim sürecinin bir ürünü olan işlemcilerin yanında RAM kısmında ise bu modelde de iki seçenek var. 6 ve 8 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneğini bulunuyor ve depolama alanı da diğerleriyle aynı. Yani 128 GB.  

 

3 arka kameraya sahip olan Samsung Galaxy Note 10 Lite, 12 mega piksel arka kamera için, 12 mega piksel ön kamera için kullanıyor. Her iki kameranın da 4K, 60 FPS çekim kalitesine sahip. İkinci kamerada 12 mega piksel değerinde f/2.2 geniş açılı bir kameraya yer veriliyor. Son olarak üçüncü arka kamera da ise 12 mega piksel ve 2X Zoom destekli telefoto kamerasından kullanılmış.  

Bu telefonun fiyatı ise 5,799,09 TL. Eğer indirimde yakalarsanız bu telefonu 4,639,90 TL ile bulabilirsiniz. 

Samsung Galaxy A51 

 

Samsung’un diğerlerine oranla biraz daha uygun fiyatlı olan bu akıllı telefonu Samsung Galaxy A51 modeli yeni tanıtılan akıllı telefonlar arasında yer alıyor.  

Samsung Galaxy A51 telefonunun tasarımında da yine Galaxy S10 Lite gibi modellerinde kullandığı ekran tasarıma sahip. Telefonun ekran bölümü çerçevesiz bir yapıya sahip. Yine tam orta kısımda yer alan sadece bir tane olan ön kameralardan bulunuyor. Telefonun arka kameralarının üst üste ve yine kare şeklinde olduğunu görebiliyoruz. Samsung bu modelinde de kare şeklini korumuş gibi gözüküyor. Ancak bu telefonda 3 değil 4 kamera bulunuyor. 

Bu telefonun ekran boyutu 6.5 inç ve ekranın çözünürlük değeri ise Full HD+ yani 1080 X 2400 piksel.  

Grafik birimi kısmında Mali G72 MP3 serisinin kullanılmış. RAM kısmına baktığımız zaman ise oldukça seçenek sunulmuş. 4 GB, 6 GB ve 8 GB olmak üzere 3 farklı RAM miktarı karşılıyor bizleri. Depolama birimi kısmında da 2 farklı seçenek bulunuyor. Bunlar 64 GB ve 128 GB. 

Kamera özellikleri ise ana kamera da 48 megapiksel kullanan Samsung, arka kamera da 12 megapiksel değerinde f/2.2 diyafram açıklığı bulunan ikinci geniş açılı bir kamera sunuyor. Üçüncü kamera da kullandığı 5 megapiksel değeri ile makro çekim özelliğini de bizlere sunmuş. 

Son olarak dördüncü kamera da ise 5 megapiksel derinlik algı kamerası var. Ön ekranda bulunan tek kamera da 32 megapiksel değerinde ve bu kamera f/2.2 diyafram değerine sahip. Ön kamera ile de portre modu çekilebiliyor. Bu özellikleriyle fiyat performans olarak Samsung en iyi telefonu denilince akla ilk gelen modellerden.  

Bu telefonun güncel fiyatı ise 3,499,00 TL. 

 

Samsung Galaxy A71 

Diğer modellerinden bir tık daha geniş ekranı bulunan Samsung Galaxy A71, daha geniş ekranlı bir telefon isteyenlerin gözbebeği diyebiliriz.  

Bu telefonda ekranı 6.7 inçlik kullanarak A51 modelinin biraz daha geniş ekranını oluşturmuş Samsung. Telefon birçok ön kısımda kullandığı ekran tasarımını sunuyor. Bu telefonda da tamamen ekrandan oluşan ön panelin tam ortasında ön kamerası bulunuyor.  Arka tarafında ise 4 kameraya sahip olan bu telefon üst üste 3 kameraya ve L şeklini oluşturmak için ise dördüncü kameraya yer veriyor. 

RAM kısmına baktığımız zaman yeni akıllı telefon olan Samsung Galaxy A71, 6 ve 8 GB olmak üzere iki farklı RAM bellek seçeneği sunuyor. Her iki RAM seçeneği için de depolama birimi değişmiyor, bu depolama birimi ise 128 GB. 

  1. Arka kamera kısmında 64megapikselve f/1.8 diyafram açıklıklı bir kamera var. İkinci kamera kısmında ise 12 megapiksel ekstra geniş açılı bir kameraya yer verilmiş. Üçüncü arka kamera 5 megapiksel ve makro çekim yapabilme özelliğine sahip. Son olarak dördüncü kamerada ise 5 megapiksel ve derinlik algısı bulunmakta. Ön kamera da ise 32 megapiksel tek orta kameraya yer veriliyor. 

Bu telefonun güncel fiyatı ise 3,799,00 TL. 

 

 Samsung Galaxy A70 

RAM kısmında 6 ve 8 GB olmak üzere iki farklı seçenek sunan bu telefon 128 GB depolama alanına sahip. 4K çekim yapabilen bu telefonun arka kısmında 3 kamera bulunuyor. Ana kamerası 64 megapiksel olan telefon diyafram açıklık değeri ise f/1.8. Bunun yanında ikinci kameranın ise 8 megapiksek olduğunu ve ekstra geniş açı sunduğunu biliyoruz. Üçüncü kamera da ise 5 megapiksel değeri ile derinlik algısı sağlayabilen bir telefon kullanılıyor. Ön kamera da ise portre modu gibi birçok mod ile 32 megapiksel tek bir kameraya sahip.  

Bu telefonun ön kamerası ise güncel fiyatı ile 3,711,51 TL. 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort