Reyin telefonu ROG Phone 5 sızdırıldı, işte özellikleri Asus’un reyin telefonu ROG serisinin dördüncü abonesi, ROG Phone 5, şimdi de TENAA sertifikasıyla karşımıza…

0 23

Reyin telefonları arasında ehemmiyetli bir yere sahip olan ROG Phone çabuksu, iki haftadır ortaya çıkan sızıntılar sonrası, şimdi de TENAA’da ortaya çıktı. Çin’in sertifikasyon müesseseyi olan TENAA, piyasaya çıkmak üzere olan Uzak Doğu orijinli bir hayli telefonun ilk kayıtlarının da sızdırıldığı müessese.

Ortaya çıkan fotoğrafı tasarımın dışında ROG Phone 5 özellikleri arasında yer alan, ekranı, harekâtçısı ve RAM kapasitesi gibi detaylarda ortaya çıkmış oldu. Hipotez edildiği gibi Snapdragon 888 ile gelecek olan reyin telefonu, ekran tarafında ise 6,78 inç ebadında AMOLED ekranla karşımıza çıkacak.

Pil tarafında çift batarya kullanacak olan model, 2 adet 3000 mAH eforunda batarya ile karşımıza çıkacak. Toplamda 6000 mAH batarya ile gelen model 12 GB RAM ile üst seviye bir performans vadediyor.

- Advertisement -

Daha evvel ortaya çıktığı gibi 65W süratli şarj ile gelecek olan yeni ROG Phone reyin telefonu ayrıca Android 11 ile piyasaya sürülecek.

Asus ROG Phone özellikleri dışında, tasarımda da değişiklikler var. Bu arada telefonun artta yer alan 05 numaralandırması da, ROG Phone 5 iddialarını kuvvetlendiriyor.

Arka tarafta yeniden daha evvel ortaya çıktığı gibi ikinci bir ekran görünüyor. Eskiki modellerde ROG logosu yer alırken, şimdi ise arkada yer alan ekranda ROG logosu görülse de, değişik bildirimleri de bu alanda görmek muhtemel olacak.

Yeni Asus ROG Phone’un artta RGB yer alabilir

Reyin ekipmanları ile öne çıkan teknoloji markası Asus’un, yeni reyin telefonu ROG Phone’u daha azametli bir tasarım ile sunması bekleniyor. Yeni ROG Phone daha da azametli

Temel tasarımda çok büyük bir farklılık ile karşılaşmıyoruz. Yeniden ön tarafta çentik ya da delikli kamera yerine alt ve üst kenarlar yerine gözetiyor. Kamera rakamları ve büyüklükleri aynı olsa da, henüz bu kameraların özellikleri ortaya çıkmış değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort