Reyin dünyasını yeni senede ve gelecekte neler bekliyor

0 17

Tüm dünyada ve ülkemizde reyin sanayisi aralıksız büyüyor. Yeni reyin teknolojileri sayesinde kullanıcılar yeni reyin tecrübeleri yaşıyorlar. 2021 senesinde de reyin dünyasını değiştirecek bir hayli yeni ve coşku verici trendler de göreceğiz. Bu yeni teknolojiler ve trendler karşısında bilgisayar teknolojileri de bu yenilikleri karşılayacak reyin teknolojilerine yatırım yapmaya devam ediyor. Excalibur, reyin dünyası ve 2021 reyin bilgisayarları trendlerine geçimli teknolojilerini kullanıcılarla buluşturmaya devam edeceğini açıklayarak gelecekteki reyin teknolojilerini ve reyin severleri nelerin beklediğini araştırdı.

Sanal gerçeklik ve fotogerçekçi grafikler

Günümüzde reyin grafikleri oldukça tatmin edici görünse de, fotogerçekçi grafikler sanal gerçeklikle birleştiğini hayal edecek olursak, bu bizi reel yaşam ve reyin arasındaki farkı ayırt etmekte eforlaştıracak. Sanal gerçeklik hali hazırda var, ancak grafikler hala karikatürize kalabiliyor. Bazı reyin işletmeleri PC ve konsol oyunlarında fotogerçekçi grafikler üzerinde çalışmaya başladılar, ancak sanal gerçeklik ile birleşmesinde gidilecek çok yol var. En yeni sanal asıllığın üç ebatlı grafiklerle oluşturulması ve reel yaşam gibi görünmesini bekleniyor.

Bulut reyin

Bulut oyunlarının arttaki fikir yeni değil ancak gelecekte bu fikir daha fazla büyüyecek, PC ve konsollar da bulutu özümseyecek. Beğendiğiniz rastgele bir oyunu makinenizde canlı bir akış aracılığı ile oynayabilecek, yüksek performanslı sunucular aracılığı ile en yeni oyunları oynayabileceksiniz. Tüm oyunlar bu sunucular aracılığı ile aktüel olacağı için, reyin aktüellemesi için beklemeyeceksiniz.

El konsolları yine geliyor

- Advertisement -

2000’li senelerde elinizde bir taşınır reyin aygıtınız olsaydı, reel bir reyin tutkunu olurdunuz. Nintendo ve Switch çıkana kadar bu cins konsollar görmemiştik ve çıktığında oyuncular tarafını beğenildi. Günümüz uslu telefonları ve eforlu teknolojileri sayesinde mobil oyunlarında da büyük bir çoğalış olduğunu görüyoruz. Tüm bunlar konsol işletmelerinin yine el konsolları geliştirmeye başlayacaklarını işaret ediyor.

Sosyal tesirli sanal gerçeklik oyunları

Sanal gerçeklik, oyuncuları öbür insanlardan ayıran bir teknoloji olarak görülse de, reyin teknolojisinin geleceği oyunları fertselden çok toplulukla oynamaya dönüştürecek. Sanal teknolojiyi kullanan oyuncularla etkileşim kurabileceğiniz bir hayli yeni yol görmeyi bekliyoruz. Bu fikirle hali hazırda ilerleme kaydolan VRChat gibi oyunlar mevcut ve 2021’de bu oyunlar yeni hakikatliğimiz olmaya başlayacak.

Reyin bilgisayarları

Reyin dünyasının seneler geçse de değişmeyen tek şey rekabet şüphesiz. Oyuncuların şahsi tecrübeyi dışında umursadığı en ehemmiyetli unsurlardan biri de rekabet üstünlüğü. Oyunda rekabet edebilmek ve avantaj sağlayabilmek için teknolojik teçhizatlarının da büyüyen ve yenilenen trendlere ve teknolojilere geçimli olması gerekir. İstenilen performansta tecrübeler elde etmek için GPU ve ekran kartları, harekâtçıları, RAM’i, ekran yenilenme süratleri, depolama, ses, soğutma sistemlerinin en aktüel ve yüksek performansta olması seçim edilir. 2021’de 11. jenerasyon operasyoncular, gelişmiş ekran kartları, oyunculara özel değişik tasarımlar ve özel aksesuarlar oyuncularla buluşacak. Excalibur reyin bilgisayarları, dünyadaki reyin sanayisinin sıkı takipçisi olarak, 2021’in tüm teçhizat ve teknolojilerini reyin severlerle buluşturmaya devam edecek.

Reyin dünyasını yakından takip etmek ve yeni reyin bilgisayarlarını araştırmak için reyin bilgisayarı sayfasından erişebilir ve kendinizde özel reyin bilgisayarınızı planlayabilirsiniz.
 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort