NVIDIA ve Excalibur sponsorluğunda tertip edilen Reflex Masters II by Valorant Turnuvası finaline rekor katılım

0 13

15 Ocak’ta her seviyeden oyuncuya sarih olarak başlayan turnuva, 4 sarih üzüntüye ile 1000’den fazla oyuncuya nitelikli bir rekabet civarı sundu.

Sarih elemelerde tanımlanan en iyi 16 ekip, 29 Ocak’taki grup düzeylerinde 4 ayrı grupta, gruplarının birincisi olmak için çaba ettiler. Bu safhada birinci olan Anka E-Sports, Unity Esports, Zero Zone ve Dark Passage ekipleri, 30 Ocak’ta çiftli üzüntüye usulü tertip edilen finalde kıyasıya bir rekabet sergilediler.

Turnuvanın büyük finalinde üst ağaçtan finale çıkan Anka E-Sports, ilk turda karşılaştığı Unity Esports ekibi ile finalde tekerrür karşılaştı. Seriye ilk hezimetinden dolayı 1-0 yenik başlayan Unity Esports, finalin ilk maçında rakibini son dakikalarda reelleştirdiği geri dönüş ile zorlasa da, büyük finalin kazananı yenilgisiz olarak Anka E-Sports oldu.

- Advertisement -

Ferit “wtcN” Karakaya, Kemal “KendineMuzisyen” Can Parlak ve Semih “LEGOO” Selvi’nin cümbüşlü sunumuyla twitch.tv/wtcn kanalında yayımlanan büyük finaller; profesyonel arena dışında Türkiye’de en fazla alaka gören yayınlardan biri oldu ve aynı gün içerisinde tertip edilen evrensel Valorant yayınlarını geçti! 2 saatlik müddette 280.000’den fazla izlenme, 26.550 maksimum izleyici ve 20.000’den fazla vasati izleyici rakamına erişen yayın sırasında, sponsor Casper Excalibur’ın sitesi ve Excalibur reyin bilgisayarları izleyiciler tarafından yoğun alaka gördü.

Aktiflik 1 Şubat Pazartesi günü saat 21:00’de twitch.tv/kendinemuzisyenkanalında; turnuvanın şampiyonu Anka E-Sports ve turnuvanın sunucuları Wtcn, KendineMuzisyen, LEGOO’nun ve BBL Esports ekibinden AslanM4shadow ve RUSS’un oluşturduğu ekip arasındaki şov maçı ile sona erecek.

Reyin dünyasının lider markaları Excalibur ve NVDIA işbirliği 2021’de başka espor organizasyonlarında devam edecek ve profesyonel arenada kendini fark ettirmek isteyen oyuncuların ilk uğrak yeri olacak. https://www.casper.com.tr/reyin-bilgisayari‘nı takipte kalın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort