Nilüfer 23 Nisan Mahallesinde Harika İnşaat Projesi

0 26

Bursa’da Nilüfer 23 Nisan mah satılık daire arayışında olanların mutlaka karşılaştığı, karşılaştıktan sonra da artık vazgeçemediği bir inşaat projesi yürütülüyor. Vog İnşaat tarafından yürütülen bu projenin adı Tarz 23 Nisan’dır.

Bursa’nın en elit mekanlarından olup gelişime açık olan 23 Nisan Mahallesindeki bu projeden daire satın alanlar isterlerse rahatlık ve güvenle oturabilecekleri bir konut sahibi olmuş olurlar. İsterlerse de aldıkları daireyi bir yatırım aracı olarak görüp kiraya verebilirler. Her iki durumda da karlı bir alım yapmış olacaklardır.

Projenin pazar yeri, metro durağı, toplu taşıma araç durakları, marketler, alışveriş merkezleri gibi noktalara yakın olması ve bulunduğu çevrenin gelişime açık olması nedeniyle dairelerin hızla değer kazanacağına kuşku yoktur. Dolayısıyla Tarz 23 Nisan, Bursada satılık daire arayanların görmeden karar vermemesi gereken bir projedir.

Vog İnşaat Güvencesi

Vog İnşaat firması uzun yıllardır inşaat sektöründe var olan ve hazırlayıp tamamladığı projelerle kendini ispatlamış bir şirkettir. Yılların tecrübesi ile yapılıp teslimatı yapılan daireler müşterilerden olumlu geri bildirimler almakta ve her geçen gün firma güvenin adresi durumuna gelmektedir.

Modern çizgilere sahip projeler modern tarza sahip oturma alanları sunar. Projelerin yapımında kullanılan tüm malzemelerin kaliteli olması ve uzman kişilerce işlemlerin yapılması ile güvenli alanlar oluşturulur. Depreme ve diğer doğal afetlere karşı gerekli önlemler alınır ve binalarda uzun yıllar koruyacak güvenlik sağlanır.

- Advertisement -

Ayrıca projeler insanlar için kullanışlı alanların oluşturulması ve hayatın kolaylaştırılması gayesiyle yürütülür. Projeye ait alanların ölü alan olmaması için gerekli tasarım ve çalışmalar yapılır. Müşterilerin memnuniyeti ve mutluluğu her şeyin üstünde görülür. Böylece kaliteli hayat standardı sağlanmış olur.

Tarz 23 Nisan Hakkında bilinmesi Gerekenler

Tarz 23 Nisan, Vog İnşaat’ın insan mutluluğunu en üst hedef gören anlayışının bir yansıması olarak karşımıza çıkar. Modern çizgilerle tasarlanmış proje en kaliteli malzemelerle yapılır ve yürütülür.

Proje içinde 1+1, 2+1, 1+1 Loft daire seçenekleri bulunur. Loft daireler loft daire köşe ve loft daire orta seçenekleri ile sunulur. Bursa loft daire satılık araması yapan kişilerin mutlaka bu projeyi görmesi gerekir.

Tüm daire tiplerinde kullanışlılık ön plandadır. Mutfak ve banyolardaki dolaplarda en kaliteli malzemeler en iyi tasarımlarla kullanılmıştır. Dolapların renkleri ve çizgileri modern tasarımlara sahiptir. Tüm pencerelerin yere kadar uzanması güneş ışığından daha fazla faydalanmayı hedefler. Ayrıca pencerelerin geniş olması daha ferah ve huzurlu mekanların oluşması sağlanır.

Sosyal Tesisler

Proje tamamlandığında burada oturacak olanların sağlıklı spor yapma imkanı bulabilmeleri için büyük bir spor salonu proje içinde yer alır. Sarı ve grinin değişik tonları kullanılarak dizayn edilen salon, vücut kaslarının tamamının çalıştırılabilmesini sağlayacak spor aletleri ile donatılmıştır. Ayrıca site sakinlerinin arabalarının güvenliği için kapalı bir otopark da yapılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort