Microsoft, Windows ve MacOS İçin Office 2021’i Duyurdu

0 21

Microsoft’un fotoğrafı internet sitesinde yeni bir yazı paylaşan Microsoft 365 müessesesel başkan yardımcısı Jared Shapiro, yazılım devinin büro taşıtları yazılımları ve hizmetlerinin yeni versiyonu Office 2021’i Windows ve MacOS kullanıcıları için duyurdu.

Shapiro; uzun vadeli, değişmez bir büro yazılımları hizmeti isteyenler için Microsoft Office Long Term Servicing Channel’ı LTSC duyururken; Microsoft 365 bulut hizmetine üye olmak istemeyen şahsi ve ufak firma kullanıcıları için de tek seferlik satın alma olanağı sunan Office 2021’i duyurdu.

Tek seferlik satın alımlar için Office 2021’in maliyeti aynı kalacak

microsoft office

Yapılan açıklamaya göre Microsoft, Office 2021’i 5 sene süresince destekleyecek. Üye olmak yerine tek seferlik satın alma alternatifini seçim eden şahsi ve ufak firma kullanıcıları için maliyet aynı kalırken; Office Professional Plus, Office Standard ve fertsel Office üyeliğinin maliyeti yüzde 10 çoğalış görecek.

Shapiro, paylaşmış olduğu yazıda Office 2021’in ne cins farklılıklar veya yeni özellikler sunacağı hakkında ayrıntı paylaşmadı. Ancak The Verge’e göre Microsoft, takımının büyük farklılıkları öncelikle üyelik tabanlı Microsoft 365 uygulamasına yayınlayacak.

Office LTSC’nin önizleme versiyonu nisan ayında yayınlanacak

office 2021

Yeniden Shapiro’ya göre Office LTSC; ulaşılabilirlik iyileştirmeleri, Excel’de Zinde Dizi ve XLOOKUP özellikleri, karanlık mod, Word, Excel, Outlook ve PowerPoint genelinde performans iyileştirmeleri gibi yenilikler kapsayacak.

Office LTSC, Microsoft 365 gibi bulut tabanlı bir uygulama olmayacak ve makine tabanlı bir lisansla kullanıcılara sunulacak. Yapılan açıklamaya göre Office LTSC’nin önizleme versiyonunu nisan ayında, bütün versiyonunu ise sene için yayınlayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort