Microsoft, Windows İçin Yeni Bir Office Insider Aktüellemesi Yayınladı

0 15

Microsoft, Windows işletim sistemine sahip ve Office Insider programına kayıt olmuş Microsoft Office kullanıcıları için yeni bir aktüelleme yayınladı. Office’e gelecek yeniliklerin evvelinde test edildiği Insider programında yer alan kullanıcılar, yeniliklere ve geliştirmelere öbür kullanıcılardan evvel sahip olma şansını ulaşıyor. 

Yayınlanan son aktüelleme olan 2102 13721.20008 ile beraber rastgele bir yeni özellik sunulmadı. Aktüelleme sadece Excel, Outlook ve Project’de bulunan bazı kusurları gidermek için yayınlandı.

Excel, Outlook vee Project için sunulan aktüelleme ile giderilen kusurlar:

Office Insider

Microsoft’un yayınladığı bu yeni aktüelleme ile beraber Excel’in beklenmedik biçimde kapanmasına neden olan bir yanılgı giderildi. Outlook’ta ise şifrelenen e-postalarda şifreleme ikonunun görünmemesine neden olan bir mesele çözüldü. Aktüelleme ile beraber aynı zamanda Microsoft Project’te Kiril abecesi ile yazılmış bazı uzun adlı projelerin açılmamasına neden olan bir kusur da giderildi. 

Microsoft, her hafta kumpaslı olarak Office programlarında alana gelen kusurların giderilmesi ve yeniliklerin getirilmesine müteveccih olarak aktüellemeler yayınlıyor. Gelen tüm aktüellemelerden haberdar olmak isterseniz buraya tıklayarak Microsoft Beta Channel‘ı takip edebilirsiniz.

Aynı zamanda Office Insider programına katılıp aktüellemelere ve yeniliklere henüz test safhasındayken sahip olmak isterseniz buraya tıklayarak programa kayıt olabilirsiniz. Office Insider programına Windows, Mac, iOS ve Android tüm makinelerden katılmak muhtemel.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort