LastPass, Önümüzdeki Aydan İtibaren Fiyatsız Hizmetinde Kısıtlamaya Gidiyor

0 22

Parola tertip etme ve gizleme yazılımları içerisinde tüm platformlarda çalışabilen, tek hesapla tam aygıtlarınızda kullanabildiğiniz LastPass, hizmetinde bir kısıtlamaya gitme kararı aldı.

Android, iOS, Windows, Mac ve Linux’da hizmet veren ve tek hesapla tüm parolalarınıza ulaşabildiğiniz LastPass freemium, 16 Mart’tan itibaren tek makinede fiyatsız olarak kullanılabilecek.

16 Mart 2021 tarihinden itibaren kısıtlı kullanım başlıyor

LastPass Premium

LastPass freemium kullanımına son vererek bazı ulaşımları kısıtlamaya karar verdi. Elbette fiyatsız kullanım sağlayanlar için bu gidişat oldukça üzücü. 16 Mart 2021 tarihinde LastPass hesabına giriş yapanlar, kullanım yapacakları platformu ve makineyi seçecekler. 

Hizmete iki veya daha fazla makineden ulaşım yapmak isteyen kullanıcılar, dilerlerse aylık 3$ fiyat ödeyerek kaldıkları yerden devam edebilecekler. Aksi vaziyette LastPass aygıt değiştirmek için 3 hak verecek ve 3.hakkın sonunda tekerrür aygıt değiştiremeyeceksiniz.

Ayrıca LastPass 17 Mayıs 2021 tarihinden itibaren yardım alternatiflerini de hudutlandırmaya karar verdi. LastPass Premium ve LastPass Family hesapları dışında kalan kullanıcılar yardım istediğinde “ticket” üzerinden yardım alamayacaklar. Bunun yerine yardım topluluğunu kullanabilecekler.

Sizler bu mevzuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşır mısınız?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort