İvigo Yağlı Radyatörlerin Avantajları Nelerdir?

0 28

İvigo panel ısıtıcı türlerini farklı ürün grupları olarak sunuyor. Yağlı radyatör ısıtıcılar, kullanıcılara, manuel yağlı radyatör ve dijital yağlı panel radyatör olarak iki türlüdür. Panel radyatörler, ortamların ısıtılması için ihtiyacın karşılanmasını sağlamaktadır. Pratik kullanım şartları ile istenilen her yerde rahat kullanım sağlıyor. Fanlı ısıtıcı özelliğine sahip olan paneller, ısının ortama daha hızlı yayılmasını sağlamaktadır. İvigo yağlı radyatörleri, pratik kullanım ve sessiz çalışma avantajları sunmaktadır. Tekerlekli radyatörler, istenildiği yere kolaylıkla taşınabilmektedir.

Manuel Yağlı Radyatörler

Manuel yağlı radyatörler elektrikli ısıtma yapmakta ve özel anahtar sistemi ile kademeli sıcaklık ayarının yapılmasını sağlamaktadır. Şık tasarımları ile kullanıldığı yerde dekorasyon oluştururken, görüntü kirliliğini önlemektedir. Yağlı radyatörler, kullanılmadığı zaman istenildiği yere taşınabildiği için hiçbir zaman görüntü kirliliğine neden olmamaktadır. Kablo sarıcı özelliği olduğu için kullanım yerlerinde kablo görüntüsünün oluşturacağı olumsuzlukları önlüyor. İvigo kullanım avantajı oluşturabilmek için her türlü teknolojik seçenekleri kullanıyor.

Dijital Yağlı Panel Radyatörler

- Advertisement -

Dijital konvektör ürünler, kolay ayarlanabilir özelliğe sahip en avantajlı ısıtıcı türleridir. Dijital yağlı panel radyatörler, otomatik açılma ve kapanma özelliğine sahip olduğu için yapılacak ayar ile istenilen saatler arasında, ortamın ısıtılmasını sağlamaktadır. Dijital olarak ayarlanan ısı derecesine göre oda sıcaklığını sabit tutar ve ortam sıcaklığını istediğiniz gibi ayarlamanızı sağlamaktadır. Dijital yağlı panel radyatörlerin üzerinde yer alan ekran ya da uzaktan kumanla ile istediğiniz ayarları yapabiliyorsunuz. İvigo, dijital yağlı panel radyatör ürünlerini iki tip olarak sunuyor ve ürünlerin genişlik, ağırlık, uzunluk, elektrik gücü gibi özellikleri birbirinden farklıdır.

Kullanım Avantajları

Yağlı radyatör ürünleri, tasarımları ve sağladığı ısı verimliliği ile çeşitli avantajlar sağlıyor. İstenilen ısı ayarı yapılabildiği ve oda sıcaklığını sabit tutabildiği için bebek odası ısıtıcı ürünü olarak güvenle kullanılabilmektedir. Arka bölümünde yer alan tekerlekleri sayesinde, kolay taşınabilmekte, bebek odasında, bebek yatağına yakın ya da uzak olarak konumlandırılabilmektedir. Tüm ısıtıcı türlerinde, yağlı radyatör sistemleri kullanılabilmektedir. Isıtılması istenilen odanın alan ölçüsüne göre ivigo ürünlerinin türleri arasından seçim yapılabiliyor. Dijital yağlı panel radyatörler 12 – 24 m² ve 15 – 30 m² alan ölçülerine göre verimli çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürün Seçimi

İvigo ısıtıcı panel radyatör ürünleri arasından seçimler yaparken, elektrikli, fanlı, yağlı panel ürünlerinin tüm özellikleri karşılaştırılabilmektedir. Kullanıcılar, kendileri için avantajlı ve ekonomik olan ürünü seçebiliyorlar. Yağlı radyatör ısıtıcı seçimlerinde, dış ortam ve iç alan yalıtım durumlarına göre farklı teknik özelliklere sahip modeller sunulmaktadır. Isıtıcı modelleri seçim tablosunda gösterilen değerler, ortalama değerlerdir ve bu değerlere göre seçim yapmak kolaylaşmaktadır. İvigo yağlı radyatör ürünleri, sessiz çalışması, dekorasyona uygun olması, sabit sıcaklık ayarı yapılabilmesi ve otomatik açılıp kapanıyor olması, en avantajlı ürünler arasında gösterilmesini sağlamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort