İş Faktoring’e beynelmilel web mükâfatı

0 9

WebAward 2014 müsabakasında; “Finansal Hizmetler” Kategorisinde “Standart of Excellence” mükâfatını aldı.

Merkezi Amerika Birleşik Devletleri olan The Web Marketing Association tarafından 1997 senesinden bu yana tertip edilen “WebAward Müsabakası”nda adaylar,  tasarım, içerik, orijinallik, etkileşim, kullanım basitliği, inovasyon ve Teknoloji gibi kriterler üzerinden değerlendiriliyor.

Finans sektöründeki rakiplerine ve finans sektörüne göre iddialı görsel grafikleriyle, renkli, zinde ve sıradışı bir tasarım konseptine sahip web sitesi için Gri Creative tarafından özel ilüstrasyon ve infografikler hazırlandı.

- Advertisement -

Web tasarımı alanında standartları tanımlayan WebAward müsabakası, yedi esas kritere sabrederek her sene 96 sektörel kategoride en zaferli web sitelerini seçiyor.

Değerlendirmede kullanılan yedi kriter ise tasarım, yenilik/değişiklik, içerik zenginliği, teknoloji kullanımı, interaktivite, yazım dili akıcılık/uyuşulurluk, kullanım basitliği.

1996’da kurulan Amerika Birleşik Devletleri merkezli “Web Marketing Association” tarafından verilen WebAward mükâfatları, sektörde benchmark yaratmayı ve internet üzerindeki en aktif web sitelerinin tasarımcılarını bir araya getiren bir platform olmayı amaçlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort