iPhone 13. Yılı Özel Konseptiyle Geldi!

0 108

iPhone 13. Yılı Özel Konseptiyle Geldi! 

Çıkışına uzun bir süre olan ve galiba henüz aylarla ölçülen iPhone 13 cihazı ile ilgili yeni tasarım duyuruları piyasada gezmeye başladı. Yavaş yavaş özelliklerini duyuran marka, en azından piyasaya çıkan ilk iPhone modeline de bir saygı duruşu düzenliyor. Apple tarafından ön plana çıkarılan ve 13 yıl önce piyasada yerini alan iPhone telefonlar, pek çok kişiye hizmet etmiş ve yıllar boyunca geniş bir kitleye ulaşmıştı. Özellikle iPhone 4 ile ilgili beklentilerin tamamını marka bazlı ivmeler ile görmek gayet mümkün oldu. Bu yüzden de büyük bir ivme yakalayan bu seriye sizler de rahatlıkla göz atabiliyor ve kendinizle ilgili seçenekleri de bu sayede ön plana çıkarabiliyorsunuz. Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biri olmayı başaran Apple, bunu da tamamen iPhone ile yaptı ve kendine has bir tarzı ile milyonlarca insana hitap etmeyi başardı.  

Yeni cihazın piyasaya çıkmasını biraz daha bekleyeceğiz gibi görünüyor. Yeni seri üzerinde 4 farklı modelin yer alacağını söyleyen marka, bu konuyla ilgili internet üzerinde gezen bilgileri de bizlere teyitli olarak sunacak gibi görünüyor. Dört modelin kendine has bir dilde ilerlemesi ve özellikle detaylı tasarımların organize edilmesi durumu, bu cihazla ilgili çok daha etkili bir çalışma sağlıyor. Konsept tasarımlarıyla herkesin ilgisini çeken bu ürünler, ilk iPhone tasarımıyla birlikte çalışmasını sürdürüyor.  

- Advertisement -

 

iPhone 13 özelliklerinden çift renkli arka panel! 

Teknoloji dünyasında kendine has bir yere sahip olan iPhone cihazları, özellikle yeni nesil özellikleri insanlara tanıtma konusunda büyük bir özveri sunuyor. Teknoloji pazarında son yılların yeni nesil cihazları, eskiye bir özlem içeriyor gibi. Geçmişe yönelik dönüşler ve Retro tasarımlar pek çok kişinin ilgisini çekecek düzeyde diyebiliriz. Rekabet konusunda o zamanın şartları ve Pazar payları da oldukça farklı olduğu için herkesin istediği yapıyı kendine has bir dilde kullanmak hepimiz için önemli oluyor. Twitter kullanıcıları tarafından yapılan açıklamaya göre, 13. Yıla özel konsept hazırlayan iPhone, bu konuya dair detaylı bir sunum yapacak gibi görünüyor.  

Tasarımda yalnızca 2 farklı kamerası ile dikkatleri üzerine çeken Apple, kendine has bir yapıda içerikleri sunmayı sürdürüyor ve detaylı bir çalışma yaparak hepsini kendi içinde değerlendiriyor diyebiliriz. Arka kısımlarda göze çarpan bir diğer detay da bu süreçleri çok daha etkili şekilde kullanmak oluyor. Bakalım bu yeni nesil tasarımlar nasıl yansıyacak ekranlara?  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort