iOS 14.5’in Son Geliştirici Beta Versiyonu, Tertemiz Emojilerle Geldi

0 17

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji devi Apple, bir müddettir iOS 14.5 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Geliştiriciler tarafından test edilen versiyon, hemen her gün de başka bir yeniliğini ortaya çıkarıyor. Bu kere sizlere, iOS 14.5’le kullanıcıların hizmetine sunulacak yeni emojilerden bahsedeceğiz. Bu bağlamda iOS 14.5, çok rakamda yeni emoji ile iki yenilenmiş emojiye konut sahipliği yapacak.

Geliştiriciler tarafından yapılan paylaşımlara göre iPhone sahipleri, iOS 14.5 ile beraber yenilenen bir enjektör ile yenilenen bir kulaklık emojisi ile karşılaşacaklar. Hipotez edilebileceği üzere yeni kulaklık emojisi, Apple’ın AirPod Max eşi bir görünüme sahip olacak. Apple, mevcut enjektör emojisindeki kanı ortadan kaldırarak, kandan rahatsız olan kullanıcıları hoşnut edecek gibi görünüyor.

iOS 14.5, yeni surat emojileri de getiriyor

iOS 14.5 emoji

iOS 14.5, Emoji 13.1 sürümüne desteklediyor. Bu da kullanıcıların, lekeli sakallı erkek ve bayan suratlarını kullanabilecekleri anlamına geliyor. Elbette bu emojiler, değişik deri renkleriyle de kullanılabilecek. Ancak iOS 14.5’teki tek yeni surat emojileri bunlarla hudutlu değil. Ananesel surat emojileri de birkaç yeni azayla karşımıza çıkacaklar. Bunlardan kimileri şöyle görünecek;

iOS 14.5

Kullanıcılar, iOS 14.5’in yayınlanmasının ardından soluk veren bir surat, spiral gözlere sahip olan bir surat ve etrafı dumanla dolu olan bir surat emojisini kullanabilecekler. Bu arada, Yıldız Tilbe’nin “Kafam Hafif Dumanlı” şarkısı, iOS 14.5’le resmen emoji haline gelecek gibi görünüyor. Ayrıca çiftlerin ifade edildiği emojiler de iOS 14.5’le beraber daha fazla alternatife sahip olacaklar. 

iOS 14.5 emoji

iOS 14.5’in getireceği yeni emojiler bununla hudutla değil. Kullanıcılar, yanan kalp ve sarılmış bir kalp emojisini de yeni versiyonda kullanabilecekler. Şu ana kadar ortaya çıkan bilgiler bunlarla hudutlu olsa da yeni beta versiyonlar, yeni emojilere kapı aralayabilir.

iOS 14.5 emoji

Yenilenen enjektör ve kulaklık emojisi de şöyle

Emoji

Şırınga emojisi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort