Getac, yarı sağlamlaştırılmış yeni dizüstü bilgisayarı tanıttı

0 19

Getac, korunma, imalat, kamu güvenliği, kamu hizmetleri ve otomotiv sektörlerinde mobil olarak çalışan profesyonellere karşılaştıkları güçlü şartlarda daha fazla üretkenlik, eminlik ve yapılandırılabilirdik sağlayan, yeni jenerasyon S410 yarı sağlamlaştırılmış dizüstü bilgisayarını tanıttı.

- Advertisement -

Verilen bilgiye göre yeni S410, gün boyu süren geliştirilmiş performans ve değişik yeni ekran ile daha yüksek hafıza ve operasyoncu eforu sunuyor. 11. Jenerasyon Intel Core i5/i7 Harekâtçılar ile entegre olarak gelen Intel Iris Xe Graphics, PCIe NVMe SSD ve kullanıcı tarafından çıkarılabilen depolama yuvaları ile yeni S410 günlük iş akışlarında ve yoğun grafik harekâta gerektiren misyonlarda yararlılığı çoğaldırıyor. S410, yeni IEEE 802.11ax standardını destekleyen Intel Wi-Fi 6 AX201 modülünün sağladığı en son teknoloji iletişimi sayesinde yüksek çözünürlüklü video akışını meselesiz hale getirir, iletişim kesintilerini eksiltir ve kablosuz bir yönlendirici yoluyla daha uzak mesafelerde daha süratli iletişimler sunar. Thunderbolt 4 teknolojisi büyük ölçüde bilgilerin yüksek süratlerde aktarılmasını sağlarken bu bilgileri öteki aygıtlarla paylaşmayı da basitleştirir. Sağlamlaştırılmış Getac,, S410 MIL-STD-810H onaylı ve 91cm 3 Feet yüksekten düşmeye dayanıklı, eksi 29 derece ila 63 derece gibi geniş bir çalışma sıcaklığı aralığını desteliyor. IP53 seviyesindeki izolasyon derecelendirmesi, kullanıcıların birime hasar verme fobisi olmadan tozlu ve hafif yağmur şartlarında faaliyet göstermelerini sağlıyor.

Getac Rugged ve Video Solutions Business Group Başkanı Rick Hwang şöyle konuştu: “Yeni dizüsütü bilgisayar ile çok muhtelif sanayi uygulamalarında süratle değişen şartlara basitçe geçim sağlayan yarı sağlamlaştırılmış dizüstü bilgisayara olan büyük bir arza cevap verdik. Teknolojik ilerleme, profesyonel hizmet ve eminliğe müteveccih süregelen vaatlerimiz, alıcılarımıza karışık saha çalışmalarıyla uğraşırken gönül rahatlığı sunuyor”.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort