Fantazi Kroşe B7 Sarım Makinası İncelemesi

0 26

Tekstil dünyasında kullanılan fantazi makinaları 1985’li yıllardan beri iplik makinası üreticilerinin lideri olan Ali İnci Makina tarafından üretiliyor. Lider konumdaki firma makinelerin üretiminin dışında ürettiği fantazi kroşe b7 sarım makinesi gibi makine çeşitlerinin ihtiyacı olan yedek parçaların üretimini de sağlıyor. Bu sayede yedek parçaları kullanılamaz hale gelen makinelerin parça değişimiyle aynı kalitede çalışmaya devam etmesini sağlıyor.

Yurtiçi Ve Yurtdışına Makine Satışları

Bursa Yıldırım’da iplik üretimi ve tekstil üretimi alanında kullanılan makinelerin üretimini gerçekleştiren firma ürettiği ürünlerini Türkiye’nin her bölge ve şehrine ulaştırıyor. Böylelikle iplik üretiminin her bölgede yapılabilmesi ve tekstil sektörünün gelişiminin durmamasına yardımcı oluyor. Yaptığı üretimin kaliteli ve standartlara uygun olduğunu kanıtlayan belgelere sahip olan firma yurt dışında da varlık sürdürüyor. Bu sayede fantazi makina çeşitlerinin tüm dünyada kullanılmasına öncülük ediyor.

Ali İnci Fantazi Makinesi Türleri

Üretimde tüm teknolojik imkanlardan yararlanan Ali İnci makine sektörün ihtiyacını karşılamak amacıyla geniş makine çeşitliliğiyle müşterilerine ulaşıyor. Firmanın triko, iplik ve boncuk üretiminde kullanım için üretimini sağladığı fantazi makine türleri arasında şunlar yer alıyor;

  • Aktarma makinası
  • Fitil çekim makinası
  • Kroşe b7 sarım makinası
  • Örme makinası
  • Boncuk ve pul makinası
  • Es-zet makinası

Bu makinelerin tamamı kolay bir şekilde kurulabilen ve kullanılabilen makineler oldukları için satın alan firmalar satın alım sonrası hızlı bir şekilde üretime başlayabiliyorlar. Montaj konusunda firmadan bilgi desteği de alabiliyorlar.

Makinelerin Yedek Parça İhtiyacını Karşılayan Firma

- Advertisement -

Firmanın tekstil sektörü için verdiği hizmetler makine üretim ve satışıyla sınırlı kalmıyor. Firma üretimini yaptığı fantazi tekstil makinası türleri için yedek parça satışı da yapıyor. Böylelikle makinelerin arızalanan parçaları firmadan temin edilerek güvenle kullanılabiliyor. Yedek parçalar makine modeline uygun olarak üretildiği için takma işlemi sonrası herhangi bir sorun yaşanmadan kullanılabiliyor.

Firma tarafından satışı yapılan yedek parçalar arasında apron, eksantrik, ip kılavuzu, flanş, jiletlik, gezdirici cam, alüminyum kafa, kova, tabanca ve muhtelif makara ürünleri yer alıyor. Firmanın yedek parçalarını satın almak isteyenler web sitesi üzerinden inceleme yaparak ihtiyaçları olan ürünü sipariş edebiliyorlar.

2.El Makine Satışı Bulunuyor

Fantazi makinelerinin satın alınması tüm tekstil firmaları tarafından mümkün olmayabiliyor. Bu durumda firmalar ikinci el makinelerin arayışına giriyorlar. Ali İnci Makina firması bu nedenle ürettiği makinelerin ikinci ellerinin de satışını yapıyor. Böylelikle makineye ihtiyaç duyunlar sıfır makinelere oranla daha uygun fiyatlı olan makineleri satın alarak kullanabiliyorlar. Makinelerin satış öncesi bakımları yapıldığı için alım sonrasında üretim aşamasında hiçbir sorun yaşamıyorlar.

Kaliteli İplik Üretimi Yapan Makineler

Firma tarafından üretilen makinelerin en önemli özellikleri kaliteli iplik üretiyor olmalarıdır. Bu sayede ipler kullanılarak triko üretimi yapılabiliyor. Firmanın üretimini yaptığı makineler farklı renk ve özelliklere sahip ipliklerin üretilmesini sağladığı için farklı özelliklerdeki triko kumaşlarda kolayca kullanılabiliyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort