Facebook Mesajlarını Görünmeden Okumak

Facebook Messenger, iletişim için harika bir araçtır, ancak çok müdahaleci de olabilir. Bazen – her ne sebeple olursa olsun – bir mesaja hemen cevap vermek istemeyiz ve yine de onu görmezden gelerek kaba görünmek istemeyiz.

Korkmayın: Size Facebook mesajlarınızı gizlice nasıl okuyacağınızı ve sonra boş zamanlarınızda nasıl cevap vereceğinizi göstereceğiz.

Gönderenin haberi olmadan telefonunuzda Facebook mesajlarını okuyun

Facebook Messenger’da bir mesaj gönderdiğinizde, metin kutusunun yanında içinde bir onay işareti olan bir daire göreceksiniz. Ardından, alıcı onu açarsa, bu kaybolacak ve kişinin simgesi ile değiştirilecektir. Okunduğunu bu şekilde anlarsın.

Facebook Messenger bu okundu bilgilerini kapatmanıza izin vermez, ancak size biraz kontrol verebilecek geçici çözümler vardır.

Okundu bilgilerini durdurmanın en etkili yolu, uygulamanın kendisinin internetle konuşmasını engellemektir. Bunu yapmak için sadece Uçak veya Uçuş modunu kullanmanız gerekir. Bunu telefonunuzun Ayarlar menüsünde veya ekranın üstünden aşağı çektiğinizde beliren hızlı erişim simgelerini kullanarak bulmalısınız.

Mesajı ilk aldığınızda Facebook Messenger uygulamasını açmayın, bunun yerine Uçuş Modunu açın. Ardından, uygulamayı açın ve gönderenin haberi olmadan yeni mesajı okuyun.

Bunun kendi telefonunuzda başarılı olduğunu bilmenin açık bir yolu yoktur, ancak gönderen, metin balonunun sağında yalnızca içinde bir onay işareti bulunan bir daire görmeye devam edecektir. Dairenin içi beyaz olduğunda, mesajın gönderildiği ve gri ile doldurulduğunda teslim edildiği anlamına gelir.

Yalnızca gönderenle iletişim kurmakta özgür olduğunuza karar verdiğinizde, Facebook Messenger uygulamasını yeniden açmalısınız (Uçuş Modunu zaten kapattıktan sonra). Bu daire şimdi profil resminizle değiştirilecek ve gönderene mesajı okuduğunuzu bildirecek.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort