Excalibur Valorant Turnuvası’nda büyük final coşkuyu

0 15

Reyin dünyasının en popüler Valorant turnuvalarından olan Valorant Reflex Masters by NVIDIA & EXCALIBUR’un ön elemeleri büyük bir gayret ile sona erdi. 7 gün süresince 1000’e yakın oyuncunun rekabet ettiğimi sarih üzüntüye grupları sonunda, dereceye giren 16 ekip yarı final grupları için oynamaya, 4 ekip ise büyük finale katılmaya hak kazanacak.

Reyin dünyasının lider markalarından Excalibur ve NVDIA işbirliği ile “Valorant Reflex Masters” turnuvasına katılan ekip rakamı 107, oyuncu rakamı ise 987 oldu. Toplamda 843 saat süren oyunlarda 92 maç yapıldı.

- Advertisement -

Birinci elemenin galibi Overwatch, 2. elemenin BAU Raiders, 3. elemeni galibi ise Zero Zone olurken, yayıncılardan oluşan elemenin de birincisi RARE Blue Esports oldu. 29 Ocak’ta hakikatleşecek final gruplarında, gruplarının birincisi olan ekipler 30 Ocak’ta çiftli üzüntüye usulü tertip edilecek Final Four turnuvasına katılmaya ve mükâfat havuzundan azami hisseyi elde etmeye çalışacaklar.

Ünlü fenomen Kendine Müzisyen’in sunacağı finalde katılımcıları ve izleyicileri bir çok sürpriz bekliyor. Final canlı yayınını twitch.tv/nvidiageforcetr ve twitch.tv/kendinemuzisyen kanallarından izlenebilecek.

Kıyasıya rekabetin yaşanacağı Valorant Reflex Masters by NVIDIA & EXCALIBUR turnuvası ile alakalı büyümeleri takip etmek için www.casper.com.tr/kampanyalar/excalibur-valorant-reflex-masters ‘i ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort