Excalibur ‘dan 2021 senesinde çıkacak oyunlar listesi

0 16

Reyin sektörünün gelişmesi ile beraber kendine çok değişik bir dünya oluşturan oyunlar, reyin bilgisayarları ile beraber cümbüşü daha da çoğalıyor. Ancak seneler geçse de değişmeyen tek şey rekabet şüphesiz. Oyunda rekabet edebilmek için bilgisayar teçhizatlarının da yeni çıkan reyin teknolojilerine geçimli olması gerekir.

PC Platformunun eforlu ekipmanlı ve performanslı oyuncu bilgisayarı Excalibur dünyadaki reyin sanayisinin sıkı takipçisi olarak, 2021’in tüm teçhizat ve teknolojilerini reyin severlerle buluşturmaya devam ederken yeni senede çıkacak oyunlarla alakalı haberleri reyin severlerle buluşturdu.

Hitman 3
Hitman acelesi, daha önceki oyunculardan yeni jenerasyon oyunculara kadar herkese aradığı coşkuyu, reelciliği ve ayrıntı seviyesini sunan, kendine has özel bir seri. Üstelik son oyunlarla beraber, “Daha Önceki oyunları olası olduğunca uzun müddet desteklemeye devam et” kavrayışını özümseyerek, “satış sonrası dayanak ve geliştirme” mevzusunda çığır açtıkları söylenebilir. 20 Ocak’tan itibaren, “Hitman 1” ve “Hitman 2” oyunlarına sahip olan oyuncular, haritalarını yeni oyuna aktararak hikâyeye kaldıkları yerden devam edebilecek ve oyunun tanıtımından sonra, kumpaslı olarak aktüelleme almaya devam edecekler.

Deathloop
Doom’un PC’ye çıktığı ilk günden bu yana, FPS’ler, birbirine benzeyen suratlarca oyunla doyuma erişmiş bir cinste öne çıkabilmek için gerçekten değişik bir estetik, oynanış ve hikâyeye gereksinim dinliyor ve görünüşe bakılırsa, Deathloop bu saydıklarımızın hepsine sahip. 60’lardaki ajanlık temalı imallere benzeyen görsel dünyası ve alaka çekici bir “döngü” temasıyla kendi mitolojisini oluşturacakmış gibi görünen Deathloop, FPS’ler için ne zamandır beklenen “taze soluğu” reyin dünyasına getirecek olan reyin olabilir. Hem av hem de avcı olabildiğiniz bu oyunda, zamana karşı yarışarak, rekabete ve fertsel marifete dayalı tertemiz bir rekabet cinsini tecrübeleyebileceğiniz söyleniyor.

Far Cry 6
Far Cry 6’nın 2021’de çıkması beklenen 5 ehemmiyetli reyin listesinde olmasının en ehemmiyetli sebebi Ubisoft’un “söz arasında” lafını ettiği bazı taahhütler ve ilk oyunun tesirinin hala reyin dünyasında ehemmiyetli bir yer yakalaması. Ubisoft bu kere, “kuleye tırman, eşkıya kampına baskın yap ve sarih alanda avlan” döngüsünden çıkarak, zengin bir oynanış mekaniği ve doyurucu yan vazifelerle Far Cry efsanesine hak ettiği hikâyeyi verecekmiş gibi görünüyor. Geliştiricilerin “yeni jenerasyon teknolojiler” ile sarih dünya oyunlarının sahip olduğu pek çok kısıtlamadan kurtulması, beklenen Far Cry devrimini yanında getirmiş olabilir.

- Advertisement -

Senua’s Saga: Hellblade II
Çok hoşlanılan ve “fobi / yaşamda kalma oyunu” temasına son derece orijinal bir bakış açısı getiren Hellblade: Senua’s Sacrifice’ın devam oyunu olan Senua’s Saga: Hellblade II, 2021’de çıkması beklenen 5 ehemmiyetli reyin arasındaki en karanlık ve özel yapıtlardan biri diyebiliriz. İlk oyunda Seuna, can vermiş sevgilisinin ruhunu kurtarmak emeliyle cehenneme yolculuk ediyordu..

Resident Evil Village
Listedeki bir başka fobi – yaşamda kalma temalı reyin olan Resident Evil serisinin 8. ana oyunu Village, varsayım edebileceğiniz üzere 2021’de çıkması beklenen 5 ehemmiyetli reyin listesinde kendisine hemen yer buldu. Zira Resident Evil 2 ve Resident Evil 3 remake’leri ile 2020’de ehemmiyetli bir satış galibiyeti tutan Capcom’un, Resident Evil tutkunlarına yeni bir ana hikâye ve şahsiyetlerle aradığını vermesi zati bekleniyordu. Son senelerin en iyi oyunlarına yaşam veren Capcom’un eli oldukça kuvvetlendi ve yeni nesile, yeni bir zombi hikâyesi vermek için, aradıkları esini kendilerine sunmuş oldu.

Reyin dünyasının sıkı takipçisi Excalibur ile 2021’de çıkacak tüm popüler oyunlarını yüksek performansta oynayabilir, Excalibur reyin bilgisayarı sayfasından da şahsa özel reyin bilgisayarı planlanabilir.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort