Büyükşehir Meclisi’nde Zorluoğlu’na büyük övgüler! ‘’Soylu’yu canından bezdirdik, Albayrak’a değer veremedik şimdi sıra Zorluoğlu’nda’’

Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin Ekim ayı Meclis toplantıları başladı.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı Meclis toplantıları bugün yapılan toplantı ile devam etti. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu başkanlık yaptı.

GEREKTİĞİ DEĞERİ VEREMEDİK

Burada söz hakkı alan Trabzon Büyükşehir Belediye Meclis Başkanvekili Atilla Ataman, “Orhan Karakullukçu’nun eserleri ve altyapısı ile bahsedeniz. Orhan Karakullukçu ilk seçimde Trabzon tarafından seçilmemiştir. Onun döneminde yapılan altyapıyı konuşuruz. Türkiye ve Trabzon aşığı Süleyman Soylu’yu canından bıktırmışız. Berat Albayrak’ı gerektiği değeri vermeyi başaramamışız. Açık ve net. Dört Trabzonlu bakanımız var ancak gereken değeri vermediğimiz ve başarılı olan hemşehrilerimiz şehrimizden kaçıyor. Buraya gelmiyorlar. Sanatçıyı küstürmüşüz. Türkiye’nin sanatçılarının yüzde 35-40’ı Trabzonludur. Çoğu küsmüş kaçmış Sermayeyi küstürmüşüz, kaçmış. Şimdi sıra asla konuşulan ve asla yapılamayan işlerini yapmış Murat Zorluoğlu’na gelmiş. 3 bin tane apartmanın 40’ında hidrofor yok diye ve olmaları yasal iken koparılan kıyamete bakar mısınız?” dedi.

HİZMETLERİ YAPMAYA DEVAM ET

Ataman, “Çömlekçi malum otelleri ile anılmaya devam etsin. 14 dere yatağında sorun yaşansın. Her yağmurda Beşirli, Çömlekçi, Havaalanı ve Pelitli kavşağını su basmaya devam etsin. Ganita, Trabzon ile birleşik tarihi dokusuyla değil şehrin çoğunun içinden geçmeye korktuğu yer olarak kalsın istiyorlar. İçme suyu ve büyükşehir yatırımları yapılmasın. Hizmetleri yapmaya devam et, size bu yakışıyor çünkü. Tabela ziyaretiyle şöhretlenmiş Meydan’ı siz kurtardınız. Maraş Caddesi, Kunduracılar ve Uzun Sokak açık AVM olacak diye siz müjdelediniz. Sahilleri yaptınız yapmaya devam edin. Yol sorununu seçime kadar bitirmiş olalım. Benim de arz ettim projelerden olan Trabzon’un tarım potansiyelini açığa çıkarmak. İnsanların bir haftada topladığı fındığı bir buçuk ay kurutma mecburiyetinde kalmasınlar. Kurutma fırınlarını yapın ki şehre büyük bir hizmet olsun. Bundan önceki dönemlerde akılda kalan şehri yönetenler kavgasını yaşatmadığınız için de teşekkür ederim. Başarmak zorundasınız… Tayyip Erdoğan’a yakışır bir şekilde devam edin” ifadelerini kullandı.

61saat

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort