Bursa ÜTS Belgesi Danışmanlık Hizmetleri – PatronKOBİ

0 18

Patron Kobi 2007 yılından beri Bursa’da kobiler adına hizmet veriyor. Kobi işletmelerinin kurulma aşamasında gerekli olan danışmanlık hizmetlerini uzman ekipleri aracılığıyla veriyorlar. Böylelikle yeni açılacak kobi işletme sayısının artışına katkı sağlıyorlar. İşletmelerin kurulması yanı sıra büyüme göstermesi adına da gerekli olan danışmanlık hizmetlerini profesyonel bir şekilde veriyorlar. Ayrıca danışmanlık hizmetine ek olarak üts belgesi, ISO belgesi ve Ce belgesi alması gereken müşterileri için belgelendirme hizmetleri veriyorlar.

Firma Tarafından Verilen Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık konusunda 13 yılı aşkın deneyimi bulunan firma işletmelerin ve işletme kurma hedefleri olan kişilerin ihtiyaç duyacakları pek çok konuda hizmet veriyor. Patron Kobi tarafından verilen danışmanlık hizmetleri kapsamında insanlar işletmelerin kurulması, büyümesi, ürün takibi ve devlet desteği pek çok konuda bilgi alabiliyorlar.

Patron Kobi tarafından verilen danışmanlık hizmetleri arasında şunlar yer alıyor;

  • Devlet destekleri
  • Pazarlama yönetimi
  • Belgelendirme hizmetleri
  • Yatırım fizibilite hizmetleri
  • Yeni girişimci hizmetleri
  • Bireysel ve kurumsal eğitimler
  • Muhasebe ve finans yönetimi
  • Arge, destek ve hibe hizmetleri
  • Stratejik yönetim danışmanlığı

Bu danışmanlık ve belgelendirme hizmetlerinin tamamında firma alanında uzmanlığı bulunan ekipleriyle çalışıyor. Aynı şekilde başvuruda bulunan firma veya kişilerin ihtiyaçlarını tespit edilerek danışmanlık hizmetinin verilmesini sağlıyor.

Devlet Destekleri Konusunda Verilen Hizmetler

- Advertisement -

Devlet kurulacak kobi işletmelerine ve var olan işletmelerin büyümesi için destek sunuyor. Böylelikle işletmelerin kurulumu ve gelişmesi daha bir şekilde gerçekleştiriliyor. Devlet tarafından verilen pek çok desteğin olması insanların bu destekleri takip edememesine veya bilgi sahibi olmamasına neden oluyor. Bu neden firma müşterilerinin ihtiyaç duyduğu devlet destekleri konusunda danışman olarak hizmet veriyor.

Firmanın başvuran müşterileri için verdiği devlet desteği hizmetleri arasında şunlar yer alıyor, KOSGEB, Ticaret Bakanlığı, yatırım teşvik, işkur-sgk, sanayi ve teknoloji, Tübitak Arge, Kalkınma ajansları ve uluslararası desteklerdir.

Firma Tarafından Verilen Belgelendirme Hizmetleri

13 yıldır varlık sürdüren firma müşterileri için belgelendirme hizmetleri de sunuyor. Bu hizmetler kapsamında işletmelerin varlık sürdürmesi için gerekli olan belgeleri almalarına yardımcı oluyor. Firma tarafından verilen belgelendirme hizmetleri ürün belgelendirme, özel belgelendirme ve sistem belgelendirme olarak 3 gruba ayrılıyor.

Ürün belgelendirme hizmetleri arasında CE, EAC, helal gıda, iyi tarım, organik tarım, BRC, FSSC 22000, IFS, KOSHER, GLOBALGAP ve FDA belgesi yer alıyor. Bu belgelerin alınması için yapılması gerekenlerin tamamı firma tarafından kişilere aktarılıyor.

Patron Kobi firmasının özel belgelendirme hizmetleri arasında ise Üts, yerli malı, kapasite, ÇED ve sanayi sicil belgesi bulunuyor. Sistem belgelendirme hizmetleri ise ISO belgelerinden oluşuyor.

Danışmanlık Hizmetinin İşleyişi

Firmanın danışmanlık hizmetinin işleyişi kişilerin ön görüşme talebiyle başlıyor. Sonrasında ihtiyaç duyulan belgelendirme, devlet desteği veya diğer konular firmaya bildiriliyor. Bildirim sonrasında firma başvuru sahibinin veya işletmesinin durumuna bağlı olarak durum tespiti veya raporlaması yapıyor. Bu aşamanın ardından da fiyat teklifi sunuyor. Teklifin kabul edilmesinden sonra müşterileri danışmanlık teklifine onay veriyor ve hizmet verilmeye başlanıyor. Aynı şekilde yatırım teşvik belgesi gibi belgelendirme hizmetlerinde de ön görüşme ve belge talebi bildirilerek firmadan destek alınabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort