Burger King Yeni Logosu İle Herkesi Şaşırtıyor! Tam 21 Yıl Oldu!

0 112

Burger King Yeni Logosu İle Herkesi Şaşırtıyor! Tam 21 Yıl Oldu! 

Pek çok marka dönem dönem kendini yenileme ihtiyacı hisseder. Bir markanın oluşması, büyümesi ve olgunlaşması belli başlı kararlara bağlıdır. Bu kararları sürekli olarak güncelleyen ve ön plana çıkaran markalardan biri de Burger King oldu. Dünyanın belki de en büyük fast food zincirlerinden biri olan Burger King, 1999 senesinden bu yana ilk defa logo değişimi yaptı. Klasik logosuna geri dönüş yapan marka, bu yılın ilk aylarında pek çok kullanıcı ile çok daha sade bir çalışma sunacak gibi hissettirdi.  

Yeni logo geçmişe atıflarda bulunuyor. Geçmiş logonun Retro dokularından esinlenerek ortaya çıkan bu yeni logo, 1969 yılındaki eski logodan ilham alan şirket, aynı detaylara daha yuvarlak dokularla ön plana çıkarıyor. Markanın görsel kimliği haline gelecek olan bu yeni logo, daha düz ve estetik bir dilde sunum yapıyor gibi görünüyor.  

- Advertisement -

Marka tarafından yapılan yeni logo tasarımında yakın bir zaman içerisinde bütün reklam ve ambalajlarda görüneceğini söyleyebiliriz. 19.000 Restoranın tamamen yenilenmesi biraz zaman alacak gibi görünse de, şirket tarafından yenilenen logonun çalışması üniformalarda da olacak. Reklamlarında da kendi çalışanlarına yer verecek olan marka oldukça hızlı bir büyümeye gidecek gibi.  

Eskiye Özlem Geleceğe Yön Veriyor! 

Genellikle insanların duygularına hitap eden logolar, içeriği ile de oldukça göz kamaştıran detaylar sunuyor. Bu detaylar sayesinde hepimiz kendine has bir enerji ile bu tonları yakalıyoruz. Bizim önerimiz de bu tonları en iyi şekilde yakalamanız olacaktır. Kendinize has ve yenilikçi bir yapıda ilerleme sağlayabileceğiniz bu logoları çok daha hızlı bir şekilde kullanarak bütün süreçleri inceleyebilir ve çalışmaları da bu şekillerde organize edebilirsiniz. Geç kalmayın Burger King logosu ile ilgili detaylara göz atın!  

Estetik bir dilde hizmet verecek olan bu logo, en azından Burger King ile ilgili seçenekleri de ortaya çıkaracak bir düzenleme sağlayacak sizlere. Daha rahat, daha etkili ve sürekli hızlı ilerleyen bir çalışma için kendinizle ilgili detayları da ortaya kolaylıkla çıkarın ve bu çalışmaların tamamını da kendinize göre incelemeye başlayın.  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort