Bölgesel İncelme Uygulamalarında Öne Çıkan Teknikler

0 16

Yaz dönemi yaklaşınca kadınların kabusu haline gelen kilolardan kurtulma yolları, araştırılır ve hızlı bir şekilde çözüme ulaşılmak istenir. Özellikle bölgesel incelme teknikleri ile bu fazlalıklardan kurtulmak istikrarlı bir irade ile mümkün olabilmektedir.

Peki! Bölgesel İncelme Teknikleri Nelerdir?

Herkesin kilo alımı bölgesel olarak değişiklik göstermektedir. Düzensiz yapılan diyetler ve sporlar ile çözümün kalıcı olması imkansızlaşabiliyor. Bundan dolayı kadınların kilolarından kurtulma yolları da çeşitlilik kazanıyor. Örneğin site linkinde yer alan bölgesel incelme tekniklerinin dışında zayıflama ile ilgili linki de tıklayarak daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Bölgesel yağlanma sonucu incelme uygulamaları için kullanılan teknikler:

  • Medikal ozon tedavisi,
  • Akustik dalga terapisi,
  • Ultrakavitasyon,
  • Karboksiterapi,

Yukarıda belirtilen tekniklerle sitede yer alan adreste, istekleriniz doğrultusunda sizlere hizmet verilebilmektedir. Bölgesel yağlanma sorunlarınıza yönelik en son teknikleri ile incelme sağlanmaktadır. Ayrıca Cilt bakımı site linki ile sorunlarınıza çözüm bulabilmeniz mümkün olabilmektedir.

Bölgesel İncelme İçin Yapılan Uygulamalar Nelerdir?

Öncelikle merkeze başvuru yapan herkese genel vücut taraması yapılıyor. Kişilerin vücudundaki yağ, kas ve su oranına bakılarak, ödem olup olmadığı test ediliyor. Eğer ki, vücuttaki yağ oranı olması gereken düzeyin üstünde ise öncelikle diyet ve spor öneriliyor. Spor ve diyet ile yağ oranı azalırsa, daha sonrasında yapılacak tüm bölgesel inceltme tedavilerinde başarılı bir sonuç almak için önemlidir. Vücutta genel yağ oranı ne kadar az olursa, bölgesel incelme tedavisinin daha iyi sonuçlar vereceğinden emin olabilirsiniz.

- Advertisement -

Medikal Ozon Tedavisi Nedir? Nasıl Yapılır?

Medikal ozon tedavisi, %5 oranı ozon ve %95 oranı ise oksijen karışımı olan, tedavi amacı ile kullanılan bir bileşendir. Ozon gazı, medikal ozon jeneratörlerinde saf oksijenden üretilirler. Dolaşım bozukluklarında, cilt mantarları, enfekte olmuş cilt lezyonlarında, anti-aging ve yeniden canlandırma sorunlarında sıklıkla kullanımı tercih edilebilmektedir.

Ayrıca bazı ağrıların giderilmesinde, kronikleşmiş yorgunluk tedavisinde, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi işleminde faydasının olabildiği dile getirilmektedir. Tedavi süreci 4 ile 6 hafta arasında yapılırken, ayrıca 30-40 dakika seans süresi olabilmektedir. Sadece ileri derecede anemi yani kansızlık ve kan ile ilgili genetik hastalıkları olan hastalara uygulama yapılamamaktadır.

Akustik Dalga Terapisi ve Ultrakavitasyon / Karboksiterapi Nasıl Uygulanır?

Akustik dalga terapisi, (selülit tedavisinde) dünyada da başarısı ile kendini kanıtlamış bir tedavidir. Bu tedavide hiçbir kimyasal kullanılmıyor, ayrıca enjeksiyon ya da lazer uygulaması da yapılmıyor. Sadece güçlü ses dalgası uygulanıyor. Sağlık konusunda da hamile ve kontrolsüz diyabet hastası olanlara uygulama yapılmıyor.

Ultrakavisyon sistemi ise bölgesel yağlanma ve selülit tedavisi için ultrason eşliğinde cerrahi olmayan bir tekniktir. Böbrek ve kalp hastalıkları olanlara, hamilelere, yüksek tansiyonlu hastalara ve karaciğer hastalığı olanlara bu işlem yapılamamaktadır.

Sitede yer alan linkleri takip ederek en güncel bilgilere ve uygulanan teknikler konusunda ve ek hizmet olarak Bursa leke ve akne tedavisi ile ilgili siteden bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler dikkat ve itina gerektirdiği için doğru adreste olduğunuzdan emin olmalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort