Bisikletlerimiz İçin Geliştirilmiş 6 Yeni Yararlı İcat

0 164

Bisikletlerimiz İçin Geliştirilmiş 6 Yeni yararlı İcat 

 

Bir çoğumuz bisiklet kullanmayı çok seviyoruz. Özellikle seyahat ederken birçok kişinin ilk tercihlerinden biridir. Kalabalık uzak doğu ülkelerinde trafik sıkışıklığı sebebi ile çok yaygın olsa da gelişmiş ve modern toplumlarda da günlük hayatın vazgeçilmezlerindendir. Sağlıklı bir hayatın da anahtarı olan bisiklet kullanımı aynı zamanda yıllar boyu sürekli geliştirilerek bizler için daha ergonomik ve kullanışlı hale getirilmeye çalışılmaktadır. Gelin bu sağlıklı ve eğlenceli araç için geliştirilmiş yeniliklere bakalım. 

 

Dönüş Eldiveni  

 

   Özellikle gece bisikleti ile seyahat etmek isteyenler işin üretilen bu sürüş eldiveni sayesinde trafikte fark edilirliğinizi daha da arttırarak olası kazaları engellemeye çalışmaktadır. Sürüş esnasında tek yapmanız gereken döneceğiniz yönde elinizi kaldırmaktır. Bu sayede arkanızdaki sürücülerin sizin döneceğinizi fark edip uyaracaktır. Oldukça basit bir ürün olsa da fark edilirliğinizi oldukça arttıracağı için hayat kurtarır nitelikte olacaktır. 

Hava Yastığı  

 

 Bir zamanlar motorcular için üretilen hava yastığı artık bisikletçiler için de üretilmiş. / yıl süren geliştirme sürecinden sonra hava yastığı çarpmalar ve düşmeler anın hemen açılarak kafanın etrafını hızla saran ve koruyan bir hava yastığı haline dönüşmektedir. 

Teker Işık Sistemi 

- Advertisement -

 

 Tekerlerin iç kısmına takılan bu ışıklar sizin gece çok daha kolay fark edilmenizi aynı zamanda teker çevresini daha iyi görmenizi sağlamaktadır. Sürücü yavaşladığında ise arka ışıklar yanıp sönerek arkadaki aracı uyarır. 

Hexagon Aydınlatma ve Kamera 

 

 

Hem güvenlik kamerası, hem arka kamera, hem sinyal ışıkları, hem şarj makinesi ve daha niceleri olabilen çok fonksiyonlu bir araç olan hexagon ışık kamerası. Öncelikle telefona bağlanıp sürekli olarak arka tarafın görüntüsünü telefona aktararak olan biteni size aktarıyor. Bunun yanın da km takibi ve olası kaza anında kayıtlı numaralara mesaj atma gibi fonksiyonları mevcut. 

Skonklock Kilit 

  Bir bisiklet tutkunu tarafından yapılan bu kilit içinde mide bulandıran ve baş döndüren gazlar bulunduruyor. Olası kilidi kesmeye çalışıldığında dışarı saçılan bu gazlar hırsızlığı engelemek amaçlı tasarlanmış 

Hammerhead Navigasyon 

 

 Oldukça basit ve sade bir tasarıma sahip olan Hammerhead Navigasyon önünde yanan ışıklar sayesinde dönmeniz gereken yöne geldiğinde yanarak size bilgi veriyor. Aynı zamanda ön ışık görevi de gören bu navigasyon sayesinde kaybolma riskiniz ortadan kalkar. 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort