BİRİNCİ SINIF CAMİ HALIMIZ

Cami halılarımız döşetmek istediğiniz camilerinizin özel dokusuna uygun olan, renk ve desen konusunda camimizi andıran halılardan oluşmaktadır. Hiçbir şekilde camimize uygun olmayan, kullanışsız cami halıları kullanmıyoruz.

Cami halıları her gün yüzlerce hatta bazen binlerce kişi tarafından kullanıldığı için oldukça büyük bir önem kazanmıştır. Bu sebepledir ki cami halıları seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç özellik bulunuyor. Elimizden geldiği kadarı ile cami halısı seçerken dikkat etmeniz gereken özelliklerden bahsedeceğiz.

 

KALİTELİ CAMİ HALISI ÖZELLİKLERİ

- Advertisement -

  • Cami Halısının Dayanıklı Olması
  • Alev Almaması, Yanıcı Olmaması
  • Kaygan Bir Dokusu Olmaması
  • Sık İşlemeler İle Dokunmuş Olması
  • Isı Yalıtımı Özelliğinin Bulunması

Başlıca özellikleri arasında bunları gösterebiliriz. Tabi bunun dışında teknik olarak bir çok detayı vardır fakat o konuda da camihalim.com adresine güvenebilirsiniz.

Tecrübe ve kaliteli cami halısı alırken bizlere uğramadan sipariş vermeyin. Web sitemiz de bulunan online ürün katalog ile bir çok desen ve motifte işlenmiş, Anadolu’muzun gelenek ve göreneklerini simgeleyen imgeler görebilirsiniz. Özellikle turkuaz rengi cami halıları ve bordo rengi cami halılarımızı bir çok camide görebilirsiniz. Hepsini el emeğimiz ve özel makinelerimiz ile bizler dokumuşuzdur. Türkiye’nin birinci sınıf cami halıcısı olarak sizlere layık olmaya çalışıyoruz. 12 yıllık cami halısı sektöründe deneyim ve tecrübe kazanmış cami halim büyük bir işletmedir. Özel olarak da isteklerinizi bizlere belirtmekten lütfen çekinmeyin. Her türlü caminizin

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort