Birbirinden Güzel ve Çılgın Köpek Kıyafetlerine Bayılacaksınız

0 27

Evcil hayvan ürünleri alışveriş sitesi evlerinde hayvan besleyen kişilere hitap ediyor. Satışını yaptığı kaliteli ürünler sayesinde hem hayvanların hem de sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılıyor. Sitede satılan ürünler arasında köpek kıyafetleri satılıyor. Evinizde köpek besliyor ve köpek kıyafeti almak istiyorsanız firmanın satışını yaptığı güzel ve çılgın köpek fiyatlarına bayılırsınız.

Köpek Sahiplerinin Alabileceği Ürün Seçenekleri

Online alışveriş imkanı sunan web sayfasının köpekler için uygun olan geniş ürün yelpazesi bulunuyor. Bu sayede köpek sahipleri hayvanları için aradıkları hemen her ürünü online olarak alma fırsatı buluyor. Köpek eğitim ürünleri, bakım ürünleri, mamalar, oyuncaklar, tasmalar, ödüller ve kemikler sitede satışı yapılan ürünler için hazırlanmış ürün grupları oluyor. Bu gruplar içerisinde sunulan ürünlere ihtiyaç duyanlar ürünleri inceleyerek alışverişlerini yapabiliyorlar. Ayrıca köpek ürünleri arasında köpek yatağı gibi barınma ürünleri de bulunuyor.

Köpekler Dışında Ürün Satın Alınabilecek Hayvan Türleri

Online petshop sitesi köpek dışında evcil hayvan besleyen kişilerinde alışveriş yapabilecekleri site olarak hizmet veriyor.

Evlerinden çıkmadan alışveriş yapmak isteyenler şu hayvan türleri için aradıkları ürünleri de siteden bulabiliyorlar;

  • Kedi
  • Balık
  • Kuş
  • Kaplumbağa
  • Kemirgen

- Advertisement -

Bu hayvan türleri yanı sıra arıcılıkla uğraşanların alabilecekleri ürünlerde sitenin arıcılık kategorisinden satışa sunuluyor.

Kedi Besleyenlerin Bulabileceği Kedi Ürünleri

Köpeklerden sonra insanların en fazla beslediği evcil hayvanlar arasında kediler bulunuyor. Bu nedenle online alışveriş sitesinde kediler için aranan ürünlerin satışı da yapılıyor. Böylelikle kedi sahipleri dükkan dükkan gezmeden aradıkları ürünleri sipariş ederek evlerine teslim edilmesini sağlayabiliyorlar.

Kediler için firmadan alınabilecek ürünler arasında şunlar yer alıyor; dışkı kürekleri, şampuanlar, tasmalar, mama kapları, mamalar, taşıma çantaları, kedi kaşıma tahtaları ve kedi kumları bulunuyor. Bu ürünler kendi içlerinde boyut ve özelliklerine bağlı olarak çeşitlere ayrılarak listeleniyor. Böylelikle kedi besleyen kişiler kedilerinin türlerine ve yaşlarına bağlı olarak uygun ürünleri satın alabiliyorlar.

Evcil Hayvan Ürünleri Alışverişinde Ücretsiz Kargo

Kaliteli evcil hayvan ürünlerinin satışını yapan firma yapılan alışverişlerde müşterileri için çeşitli avantajlar sunuyor. Bu avantajlar arasında yapılan alışveriş tutarına göre sunulan ücretsiz kargo avantajı yer alıyor. Firma ürünlerinden yapılan 100 tl ve üzerindeki alışverişlerde kargo ücreti almıyor. Böylelikle kişiler ürün dışında ücret ödemeden kaliteli ürünleri kullanabiliyorlar. Sipariş sonrası ise firmanın ürünleri anlaşmalı kargolar aracılığıyla kısa sürede müşterilere teslim ediliyor. Üstelik alışverişlerde aynı gün kargo avantajı da bulunuyor.

Kredi Kartına Taksitle Evcil Hayvan Ürünleri Alışverişi

Firma kedi, köpek, balık ve diğer hayvan türleri için alışveriş yapan kişilerin ödemelerini güvenli ödeme güvencesiyle birlikte kredi kartlarıyla yapmalarını sağlıyor. Alışverişlerinde ödemelerini kredi kartıyla yapmak isteyenlere ise taksit imkanı sunuyor. Böylelikle evcil hayvanları için ürün alanlar birkaç ayda ödeme yapıyorlar ve böylelikle bütçelerini zorlamadan ihtiyaç duydukları ürünleri almış oluyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort