BİP nasıl kullanılır, indirilir? BİP nasıl indirebilirim? BİP kimin, tehlikesiz Mİ? BİP NEDİR?

0 16

BİP nasıl kullanılır, indirilir? BİP nasıl indirebilirim? BİP kimin, tehlikesiz mi? BİP NEDİR? Whatsapp’ın yeni saklılık kontratı tartışılıyor. Uzmanlar şahsi bilgilerin Facebook ile paylaşılacak olmasını ürkütücü bir büyüme olarak değerlendiriyor.

Sosyal medya devi Facebook, Whatsapp kullanıcılarını evhama düşüren bir karar aldı. Yeni saklılık kontratında şartları kabul eden kullanıcılar uygulamayı kullanmaya devam ederken, kabul etmeyenler ise WhatsApp hesaplarına ulaşım sağlayamayacak. Bu gidişat sosyal medyada tenkit etilmeye başladı. Bu hadiselerden sonra herkes değişik bir haberleşme uygulaması aramaya başladı. Bunların başında ise BİP uygulaması geliyor. Peki BİP nedir? Nasıl kullanılır ve indirilir?

BİP NASIL KULLANILIR?

BiP’in bir hayli mağazada satılan açıklamasına göre; tehlikesiz, kullanımı basit ve FİYATSIZ bir irtibat ve hayat platformudur. BiP, uslu telefonlarda cerrah fark etmeksizin kullanılabilen bir uygulamadır. BiP bu bağlantıyı sağlayabilmek için telefonunuzun internet iletişimini kullanır. BiP için rastgele bir abonelik fiyatı ödemezsiniz.

BiP ile iletileşebilir, sesli arama yapabilir, resim, video, evrak, sesli ileti ve konum yollayabilir ve alabilirsiniz. Üstelik BiP’i hem mobilden hem de telefonunuz kapalı bile olsa Web’den kullanabilirsiniz. Sosyal özelliği sayesinde, numaranız görünmeden binlerce bireyle sohbet edebilirsiniz. Ayrıca, günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz, cümbüşten sıhhate bir çok popüler mevzulu servisler yer almaktadır. Cümbüşlü iletileşme, fiyatsız arama, grup sohbeti, her dilde tercüme iletileşme özelliği sayesinde seçim edilmektedir. WhatsApp gibi BİP ile konum, resim, video yollayabilir, acil vaziyetlerde buton aracılığıyla 10 şahsa tek tuş ile konumunuzu gönderebilirsiniz.

- Advertisement -

BİP kimin, BİP NASIL İNDİRİLİR?

BiP; Turkcell tarafından geliştirilmiştir. BİP uygulaması iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen, tüm cerrah azalarının kullanabileceği anlık iletileşme uygulamasıdır. BiP; App Store, Google Play, ve Huawei AppGallery üzerinden fiyatsız indirilebilmektedir. 

BiP son 24 saatte 1 milyon 124 bin yeni kullanıcı kazandı

Türk mühendislerinin geliştirdiği her şeyiyle Türkiye’nin uygulaması BiP son 24 saatte 1 milyon 124 bin yeni kullanıcı kazandı.

Tüm cerrah kullanıcılarına sarih irtibat ve hayat platformu BiP’in kullanıcı rakamı son 24 saat içerisinde 1 milyon 124 bin şahıs daha arkasıydı. Turkcell’den yapılan açıklamaya göre, dünyanın 192 ülkesinde seçim edilen BiP’teki tüm bilgilerin yüksek güvenlikli şifreleme ile Türkiye’deki Turkcell bilgi merkezlerinde korunduğu bildirildi.

Bir Hayli yenilik getirildi

Dünyanın içinde bulunduğu vaziyetten dolayı uygulamada bir hayli yenilik devreye alındı. Uygulama, Acil Gidişat özelliği ile kullanıcılarının acil vaziyetlerde sonra gidişat bilgilerini ve konumlarını tek tuşla hem BiP iletiyi hem de SMS ile paylaşmalarını sağlıyor. Tercüme özelliği ise anlık iletileşme sırasında 106 değişik dilde sohbet etmeyi sağlıyor. Keşfet kısmında yer alan muhtelif kanallar ile kullanıcılarına bilgilendirici ve cümbüşlü içerikler sunan BiP, Sağlık Bakanlığı ile iş birliği yaparak Koronavirüs Bilgilendirme ve Danışma Kanalı da açtı. Cerrah ayrımı olmadan BiP kullanıcıları bu kanal üzerinden koronavirüs testi yapabiliyor ve lüzumlu vaziyetlerde ALO 184 Sağlık Bakanlığı İrtibat Merkezi Danışma Hattı’na fiyatsız erişebiliyor.
 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort