Avcı’dan maç öncesi açıklama! 2 önemli konu başlığı var…

Trabzonspor, deplasmanda bugün Kasımpaşa ile karşılaşıyor. Karşılaşma öncesinde konuşan Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, çocukluğunun geçtiği semtle ilgili Buranın eski halini biliyorum. Stat olmadan evvel sonraki halini biliyorum” dedi.

Maçla ilgili de konuşan Avcı, “Güzel hava, iyi bir oyun umarım. İyi bir takıma karşı, bazen dönem dönem sıkıntılar yaşasalarda önemli olan 2 önemli konu başlıkları var. Geçen hafta içinde maç olmaması, Galatasaray maçında geri dönüşle beraber oynadığımız iyi oyun, her maçın kolay olmadığı ve zor geçeceği bir lig oynayacağız. Onun için bu ivmemizi, başladığından beri iyi giden oyunumuzu artırarak, karşılığını almak istiyoruz. 
Bugün o günlerden bir tanesi. Bütün odak noktamız, çalıştığımızı konu başlıkları, beraber hareket etmek ve oyuna erken başlamak. Umarım bunun karşılığını alırız.

Bugün hem rakibe göre, hem de kendi oyun formasyonunun saha içine yansımasını istiyoruz. Bugün Trabzonspor yarışan ve büyük takımı. Hep yarışacaktır. Büyük takımlar, hedef olan takımlar dominant oyun oynarlar, topa sahip olmaya oynarlar. Yine bu felsefede olacağız. Oyun içinde gelgitler olabilir. Ama oyun felsefesini arttırarak devam edeceğiz. 
Geçen hafta başında böyle seyredeceğinizi biliyorduk. Ama onun sonrasında başka oyuna geçtik. Umarım güzel müsabaka, tekrar kazanarak, kazanma alışkanlığını yakalayarak devam etmek istiyoruz” diye konuştu.

Statta yaşadığı unutulmaz bir anısı sorulan Avcı, “Ortaokulu aşağıda okumuştum. Burası bayram yeriydi. Lunapark kuruluyordu, kurbanlıklar satılıyordu. Biz okuldan erken geliyor, burada taşlardan kalelerle futbol oynuyorduk. Sonra futbolu oynamak nasip oldu. Güzel anılar var. Güzel hatıralar ve anılar var” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort