Asus’a Ces’ten 7 Mükâfat

0 16

ASUS CES İnovasyon Mükâfatleri’nden 7 mükâfatla döndü!

ZenBook NX500, ROG GR8, Transformer Book T300 Chi, ZenBook UX305, LX321, LX341, ve ROG G20AJ bilgisayar Teçhizatı ve Bileşenlerinden reyin Teçhizatı ve Aksesuarları’na kadar değişik kategorilerde 7 mükâfatı ASUS hanesine yazdırdı.

ASUS, tasarım ve mühendislikte sergilediği mucizevi zaferle Las Vegas’ta düzenlenen2015 International CES® fuarında 7 CES inovasyon Mükâfatü’nün sahibi oldu.  ZenBook NX500 ve ZenBook UX305 ultra taşınabilir dizüstü bilgisayarlar, Transformer Book T300 Chi ikisi bir arada bölebilir dizüstü bilgisayarlar ve ROG GR8 ultra kompakt reyin bilgisayarı Bilgisayar Teçhizatı ve Bileşenleri kategorisinde CES İnovasyon Mükâfatü’nün sahibi olurken, kıvrımlı ekranlı LX321 ve LX341 monitörler Bilgisayar Etraf Üniteleri kategorisinde mükâfat aldı. ROG G20AJ kompakt reyin bilgisayarı ise Reyin Teçhizatı ve Aksesuarları kategorisinde CES İnovasyon Mükâfatü’nü kazanma galibiyetini gösterdi.  

1976 senesinden bu yana verilen CES İnovasyon Mükâfatleri, harcayıcı elektroniği sektörünün en prestijli mükâfat programları arasında yer alıyor. Toplamda 29 kategoride verilen mükâfatlar, endüstriyel tasarımcılar, mühendisler ve gazetecilerden oluşan bağımsız bir jürinin değerlendirmesi neticesinde sahiplerine veriliyor. 

2015 CES İnovasyon Mükâfatü kazanan ASUS mahsulleri

ASUS ZenBook NX500 İvedisi

Yenilikçi mühendislik ve tasarım tekniklerinin birlikteliğini sunan ZenBook NX500 ivedisi ultra taşınabilir dizüstü bilgisayarlar, sahip oldukları eforlu teçhizatla tavizsiz bilişim tecrübesini harcayıcılara sunuyorlar.  Şık, alüminyum yekpare yapı ve ince şekil etmenlerinin yanı gizeme, sansasyonel hoşluktaki gümüş renk, mahsullerin sansasyonel bir tesir vazgeçmesine ve yüksek taşınabilirlik seviyesine sahip olmalarına imkân tanıyor. ASUS’un, ASUS VisualMaster teknolojisine sahip ilk 4K/UHD ekranlı dizüstü bilgisayarı olan ZenBook NX500, sansasyonel hoşlukta grafikler ve metinler sunmanın yanında, geleceğin 4K Video içeriğini de bugünden desteklemesiyle ön tasarıya çıkıyor. NX500’şan 15,6 inç 3840 x 2160 çözünürlükteki IPS oturumu, iş emelli kullanımlarda yararı ve üretkenliği azami seviyeye çıkarıyor. NX500,  Intel® Core™ i7’ye varan harekâtçılar, NVIDIA® GeForce® GTX™ 850M’ye varan ekran kartları, 2GB’lik GDDR5 video hafızayı takviyeyi sayesinde mucizevi sürat ve grafik performansı sağlıyor. 

- Advertisement -

ASUS Transformer Book T300 Chi

Jilet kalınlığında 12,5 inç tablet ekranına, sansasyonel bir tasarıma sahip yüksek performanslı, ikisi bir arada dizüstü bilgisayar ASUS Transformer Book T300 Chi, çalışırken üretken olmanın yanı gizeme film, müzik ve oyunlardan da sevinç almak isteyen mobil çalışanlar için ideal bir yol dostu olarak öne çıkıyor. Transformer Book T300 Chi, en son versiyon Intel Core M harekâtçısı sayesinde üstün performans ile üstün efor yararlılığını bir arada sunarken, piyasadaki çoğu ultra taşınabilir dizüstü bilgisayardan daha ince olabilmesiyle de dikkat topluyor. İkisi bir arada dizüstü bilgisayar 2560 x 1440 WQHD IPS ekranıyla sansasyonel detaylara sahip görüntüler sunuyor.

Chi ailesinin öteki modelleri arasında T100 Chi ve T90 Chi yer alıyor. T100 Chi, 10,1 inç tablet ekrana sahip. Sadece 7,2 mm kalınlığa sahip T100 Chi dünyanın en ince Windows tableti. T90 Chi ise, sadece 7,5 mm kalınlığıyla dünyanın en ince 8,9 inç tabletine sahip. Tüm Chi modelleri jilet kalınlığındaki görünümleri ve fansız tasarımın sağladığı suskun çalışma ödünüyle eşlerinden bölüyorlar.

ASUS ZenBook UX305

Tamamen alüminyum tasarımlı ZenBook UX305 dizüstü bilgisayar, 12,3 mm kalınlığıyla dünyanın en ince 13,3 inç QHD+ dizüstü bilgisayarı olma özelliğine sahip. İnce işlenmiş biçimi banal ZenBook konseptinin genlerini yansıtıyor. Obsidiyen Taşı renk alternatifiyle öne çıkan mahsul, ASUS’a has eşmerkezli çember hatları ya da ipeksi Seramik Alaşımıyla hemen ayırt edilebiliyor.  Performans ile lüksü bir arada sunmaya müteveccih ZenBook ananesini devam ettiren mahsul sadece 1,2 kilogram ağırlığında. Mahsulşan Intel Core M harekâtçısı meselesiz çoklu misyon sağlarken, 256 GB kapasiteli ışık süratinde katı hal diskiyle de değişikleşiyor. Canlı ve net görüntüler sunan 13,3 inç ekran QHD+ 3200 x 1800 piksel çözünürlüğe sahip.

ASUS ROG G20AJ

Gelişmiş teçhizatı 12,5 litre tasarıma sığdırma galibiyetini gösteren ASUS Republic of Gamers ROG G20 dünyanın en eforlu kompakt reyin bilgisayarı olarak öne çıkıyor. Intel Core i7 operasyoncu ve NVIDIA GeForce GTX 980 Ekran Kartı sayesinde uzun reyin maratonlarında üstün performans sunan mahsul, natürel konveksiyon kullanan yenilikçi soğutma sistemiyle de fark yaratıyor. ROG G20, tüm bu performans ödünlerine karşın bekleme modunda 22 dB seviyesindeki suskunlukta çalışabiliyor. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort