Appsian, Türkiye’de yeni büro açarak beynelmilel varlığını genişletti

0 14

Müessesesel Kaynak Tasarılama Enterprise Resource Planning – ERP bilgi güvenliği ve geçimlilik çözümlerinde dünyanın önde işletmelerinden biri olan Appsian, İstanbul’da yeni bir büro açarak beynelmilel alandaki varlığını genişlettiğini bildirdi. Verilen bilgiye göre yeni büronun açılışı, işletmenin SAP, PeopleSoft ve Oracle EBS gibi ERP uygulamaları için yenilikçi bilgi güvenliği ve tahlil çözümlerini büyümekte olan Türkiye ve Orta Doğu pazarlarına taşıyacak. Türkiye bürosuna İdareyici Ortak olarak soyulan Cenk Bıçakçı’nın, işletmenin beynelmilel genişlemesini süratlendirmeye ve alıcı ilişkilerini geliştirmeye odaklanacağı belirtildi.

- Advertisement -

Büronun Türkiye’de açılmasını değerlendiren Appsian CEO’su Piyush Pandey, “Türkiye ve Orta Doğu’daki beynelmilel varlığımızı genişletme kararı, işlerimizi geliştirme stratejimizde anlamlı bir adımdı. Pazarda ERP bilgi güvenliği ve geçim çözümlerimiz için inanılmaz arz görüyoruz ve artık güvenlik idareyicilerinin karşılaştığı çoğalan güçlüklerin üstesinden gelecek konumdayız. GDPA Küresel Bilgi Koruma Ajansı ve KVKK Türkiye Şahsi Bilgileri Koruma Yasayı müesseselerin şahsi bilgiler çerçevesinde uygun güvenlik tedbirlerini uygulamalarını gerektirmektedir. İşletmemizin Türk takımı, bilgi ulaşımı ve kullanımına ait görünürlüğü artırarak GDPA ve KVKK geçim mücadelelerini süratli bir biçimde takip edebilecek. Bu, daha önceki ERP sistemlerinde şu anda bulunmayan bir özelliktir” biçiminde konuştu.

Appsian Türkiye İdareyici Ortağı Cenk Bıçakçı ise şöyle konuştu: “İşletmenin bir parçası olmaktan coşku dinliyorum. Takımımız, Türk alıcıları için ERP sistemlerini uygulama mevzusunda 50 seneyi aşkın tecrübe sunuyor. İşletmemizin birinci sınıf bilgi güvenliği ve tahlil mahsullerini alıcılarımıza sunarak stratejik güvenlik ve geçim teşebbüslerini reelleştirmelerine yardım olmayı sabırsızlıkla bekliyorum”.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort