Apple, macOS Big Sur 11.3 ve watchOS 7.4’ün İlk Sarih Betalarını Yayınladı

0 17

Apple’ın beta programına kayıtlı bir macOS ya da watchOS kullanıcısıysanız, sizin için hoş bir haberimiz var. Apple, macOS Big Sur 11.3 ve watchOS 7.4‘ün pek çok yenilik ve geliştirme kapsayan ilk sarih betalarını yayınladı.

Henüz geçtiğimiz günlerde macOS Big Sur 11.2’nin kararlı versiyonunu tüm kullanıcıları için yayınlayan Apple, daha çok kusur düzenlemelerine odaklandığı bu aktüellemeden sonra şimdi de yeniliklerle birlikte gelecek macOS Big Sur 11.3’ün ilk sarih betasını yayınladı. İşletme aynı zamanda watchOS kullanıcıları için de yeniden bazı yenilikler kapsayan watchOS 7.4’ün sarih betasını yayınladı.

İlk sarih betalar ne gibi yenilikler ve iyileştirmeler sunuyor?

macOS Big Sur

MacOS Big Sur 11.3’ün ilk sarih beta versiyonu, Safari için bazı yeni özelleştirme alternatifleri, Mac’lerde iOS uygulamalarının kullanımı için yardım, PS5 DualSense ve Xbox Series X reyin kumandası dayanağı, andırdırıcı uygulamasındaki eklemeler gibi muhtelif yenilikler kapsıyor. Yeni aktüelleme ile beraber aynı zamanda Apple Music’e tertemiz bir ‘Made for You’ özelliği geliyor.

watchOS 7.4 ise kullanıcılara iPhone’larının kilidini doğrudan watchOS üzerinden açabilmelerini sağlayan yeni bir özellik sunuyor. Bu kilit açma özelliği sadece telefon kilidinin açılması için kullanılabilecekken, ödeme harekâtlarında kullanım dışı olacak. Aynı zamanda watchOS 7.4 ile beraber Apple Fitness+ kullanıcıları AirPlay 2‘yi destekleyen uslu televizyonlarda bu özellikten yararlanabilecekler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort