Abdullah Avcı, ”Bu hafta sonu olmayacaklar”

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, Konyaspor maçı öncesinde konuştu.

Avcı, özetle şu ifadeleri kullandı: 
“Mağlup olmayan 2 takım. Konyaspor geçen sene kadrosunu koruyup, üstüne takviye yaptı. Önemli olan oyun organizasyonunu geliştirmeye çalışıyor. Bununla beraber şu ana kadar karşılığını alıyorlar. Takım savunması yapmaya çalışan geçiş takımına karşı oynayacağız.  Bugüne kadar sakatlıklar dışında fresh durumumuz olduğunuz düşünüyorum. Sabah ve akıl bizim için çok önemli. Zemin çok önemli. Bu tadı bakanlara, hazırlayanlara teşekkür ediyoruz. Umarım statların zeminleri bu şekilde olur. Topa sahip olmak, erken final pası yapmamak, kurduktan sonra çözüm noktaları ile ilgili organizasyonlarımız var. Hepsinin sonunda hücum oynarken savunma güvenliği alacağız. 
Trabzonspor’un olduğu yerde yarış ve hedef vardır. Kazanarak yakaladığımız ivmeyi devam ettirmek istiyoruz. buna hazırız, zihinsel de hazırız umarım karşılığını alırız.

Dorukhan ve Abdülkadir Parmak’ın sakatlığı ile ilgili de konuşan Avcı, “Gün gün takip ediyoruz. bu hafta sonu olmayacaklar ama ondan sora ithafsa sonu bakacağız. Bunlar bunun içinde var. Bunu sadece sporcu üzerinde değil zemin ve beslenme veya yoğun maç trafiğiyle de bakabiliriz. Geniş kadro kurduk. Derinliği var. Hiç kimseyi bırakmadan ki oynamayanları da maç yoğunluğunda çalışıyoruz. Önemli olan oynayan mekanizmanın içinde doğru uyum sağlamaktır. Bugüne kadar böyle oldu, umarım bundan sonra da öyle olur” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

eşya depolama
uluslararası evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
uluslararası evden eve nakliyat
sarıyer evden eve nakliyat
escort